Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей у Києві від 9 років від Склянка мрій

9-ти річна дитина – це людина з уже сформованим характером, але ще не розуміє, чого йому більше хочеться: грати, гратися і веселитися, або вчитися, пізнавати все нове і вивчати навколишній світ. Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує поєднати ці речі і пройти цікавий, карколомний квест для дітей 9 років в Києві, де малюк зможе і вдосталь відпочити, набрав позитивних емоцій, так і закріпити знання й краще підготуватися до дорослого життя.

Що ж саме ми пропонуємо?

фото квест на свято


Наші квести складаються з безлічі корисних і цікавих речей:

  • Цікаві завдання, головоломки, круті конкурси і задачки з різних сфер життєдіяльності. Усе це розвиває у малюка інтелект, допомагає будувати логічні ланцюжки, формує нову базу знань, лідерські якості, вправність і кмітливість.
  • Спортивні змагання в ході квесту допоможуть зміцнити здоров'я, розвинути таланти у певних видах спорту, блиснути своєю формою і стати цілеспрямованою людиною.
  • Круті майстер-класи від досвідчених фахівців зі сфери спорту, мистецтва і техніки подарують дитині нові навички, якими можна буде здивувати батьків, вчителів і однолітків.
  • А яскраві, цікаві шоу-програми, вистави та виступи грають розважальну роль і дозволяють малюкові просто подивитися на яскравих артистів і насолодитися крутим шоу, можливо, формуючи якесь відношення до мистецтва.

Наші квести не проходять безслідно і відкладають у дитини дуже корисну базу. Цьому сприяє наш колектив педагогів: сценаристи і квестовики. Одні стежать за тим, щоб сценарій відповідав інтересам дитини, а другі – втілюють цей сценарій у життя, допомагаючи дитині впоратися з усіма перепонами на шляху до перемоги у квесті.
Квести у Києві та області для дітей 9 років – одна з найбільш популярних наших послуг, оскільки в цьому віці діти залишаються в захваті від наших ігор і обов'язково вимагають «добавки» вже на наступний день!
Дзвоніть нашим менеджерам, якщо хочете подарувати дитині справжнє свято, погоджуйте деталі проведення заходу. Ми даємо Вам можливість самостійно підібрати місце для проведення свята, починаючи від квартири і закінчуючи опушенням в лісі – для нас немає ніяких обмежень.
Ми завжди раді подарувати дитині один із самих щасливих і яскравих днів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner