Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей дошкільного віку від Склянка мрій

Квести для дітей у садочку – це вже не ноу-хау, але агентство дитячих свят гарантує Вам абсолютно новий, індивідуальний підхід до кожного квесту, від чого дитячі емоції багаторазово збільшуються, додається користь від кожного квесту, гра стає цікавішою, доступніше і розумніші!
Ми є першою компанією в Києві та області, яка пропонує активні квести, де сценарії пишуться для кожного унікального випадку окремо. Ми враховуємо всі можливості дітей, їх кількість, особливості, таланти і вік, тому наші квести є дуже зрозумілими, але в той же час і корисними для розвитку дітей.
Ми створюємо групові квест з головоломками, завданнями та конкурсами, які під силу виконати дітям дошкільного віку. Це сприяє формуванню у дітей навичок логічного мислення й ерудиції, кмітливості та вправності, виділяє лідерські якості у одних, в інших – здатність працювати в команді і вчасно підставити плече друга.
Всі наші квести адаптовані під бажання і кумирів дітей: у нашому розпорядженні сотні костюмів різних дитячих персонажів, вибираючи яких ви визначаєте стилістику свята. Приміром, можна замовити піратський або пригодницькі заходи з пошуку скарбів, можна організувати супергеройське пригода з порятунку Землі, унікальні спортивні ігри або будь-які інші активні квести для дітей.


Як замовити квести для дітей у садочку?

фото квест для дітей


Можливо, ви подумаєте, що захід в садку – це велика проблема для батьків і вихователів, тому що на його підготовку піде дуже багато часу. Але, агентство дитячих свят «Склянка Мрій» та його професійні квестовики беруть на себе всі зобов'язання щодо написання сценарію, розробці костюмів, реквізиту і конкурсів. Вам буде необхідно лише вказати вік та кількість дітей, адреса дитячого садка, дату заходи та особливості групи. Ми самостійно зробимо всю роботу і прибудемо на місце у всеозброєнні, повністю готові подарувати дітям один із самих яскравих і незабутніх днів у їхньому житті. Це буде дуже круто, ми гарантуємо!
І жодна дитина не занудьгує, не засумує і не заплаче!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner