Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей в домашніх умовах від Склянка мрій

Квести для дітей в День Народження в домашніх умовах, такі щоб у дитини захоплювало дух, можуть організувати тільки люди з педагогічною освітою, фантастичної креативністю, досвідом роботи з дітьми, великий матеріально-технічною базою і величезним кількість вільного часу. Якщо хоча б одна з цих умов не може бути виконано батьками, на допомогу прийде агентство дитячих свят «Склянка Мрій»! Ми проводимо дитячі квести в Києві і області протягом декількох років, і вже кілька сотень дітей мають у своїх спогадах найяскравіший день свого свята, проведений нами!


Квест в домашніх умовах для дітей може бути дуже різноманітним, незважаючи на очевидну обмеженість приміщенням

фото дитячий квест будинку

Наприклад, ми пропонуємо використання різноманітних костюмів улюблених дитячих персонажів (супергерої, пірати, розбійники, мандрівники, вчені, мультиплікаційні і казкові герої) і відповідну стилізацію квесту під обраного вами персонажа. Таким чином, квести в домашніх умовах для дітей допоможуть організувати унікальне подорож в межах квартири, де дитина може стати поруч зі своїм кумиром і досягти однієї зі своїх найяскравіших перемог.
До того ж, ми запропонуємо Вам на вибір більше сотні сценаріїв для проведення квесту в залежності від віку і захоплень дитини, а також можливість замовити написання принципово нового сценарію по Вашим вимогам і з урахуванням побажань самої дитини. Феєричне свято з цікавими завданнями, головоломками та конкурсами, майстер-класами від крутих спеціалістів і яскравими шоу-програмами Вам гарантований. І навіть сама маленька однокімнатна квартира Вам не перешкода!
Замовити дитячий квест можна по телефону агентства «Склянка Мрій» або приїхавши в наш офіс і поговоривши з менеджером особисто. Вам буде необхідно розповісти якомога більше інформації про дитину, про своїй квартирі, сказати захоплення малюка, вибрати стилістику квесту, його сценарій та концепцію. Ми разом продумаємо ключові елементи квесту і адаптуємо під них сценарій свята. Протягом 15-20 хвилин ми вирішимо всі питання і ми візьмемо на себе зобов'язання по організації свята під ключ – без відриву Вас від важливих справ в самий невідповідний момент.
Телефонуйте! Ми знаємо, як подарувати дитині яскраві щасливі емоції!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner