Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей. Бровари. Від Склянка мрій

Організація квесту своїми зусиллями – практично непосильне завдання для більшості батьків. Навіть незважаючи на величезне бажання влаштувати своїй дитині незабутне свято, щоб зробити це необхідно мати організаторські навички, педагогічні здібності і масу вільного часу, щоб продумати сценарій, підготувати реквізит і залагодити інші деталі. Ну і фінансове навантаження на сімейний бюджет теж необхідно враховувати.
Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» здатне зробити Вашій дитині настільки крутий святковий день, що його відгомони і приємні спогади будуть з дитиною все його життя! Ми маємо в своєму наявності величезну матеріально-технічну базу, безліч костюмів, реквізиту, відмінних креативних кадрів і унікальні сценарії для квестів. У нас діти будь-якого віку отримують ту гру, на яку заслуговують і яка буде їм по-справжньому цікава!


Що саме включено в квести для дітей в Броварах?

фото виїзної дитячий квест

 

  • Велика кількість головоломок, завдань і цікавих ігор, кожна з яких дійсно під силу дітям і наближає їх до перемоги. Таким чином, учасники розвивають цілеспрямованість, навчаються поступово добиватися поставлених цілей та розвивають логічне мислення, кмітливість, вправність і фізичні навички.
  • Цікаві майстер-класи, де фахівці з галузей науки, техніки, мистецтва та інших сфер життєдіяльності покажуть масу цікавих «плюшок», досліди, фокуси, яскраві трюки і багато іншого. Таке видовище точно сподобається як дітям, так і дорослим, і буде корисним всім і кожному!
  • Феєричні шоу, такі як вогняні вистави, круті шоу мильних бульбашок та багато іншого. Такого Ви і Ваші діти ще не бачили!
  • Крім того, кожен квест містить масу різних приємних сюрпризів, дивують і вражають уяву!

Бровари. Як замовити квести для дітей?

фото квест в лісі


Щоб замовити дитячі квести, Вам необхідно повідомити нашим менеджерам свої вимоги до свята, вказати місце проведення заходу, а також повідомити якомога більше інформації про учасників: їх хобі, уподобання, вік, освіта і т. д.
Все це можна зробити або в телефонному режимі, або приїхавши за адресою нашого офісу і зустрівшись з менеджерами особисто! Ми створимо для Вас унікальний сценарій, врахуємо всі побажання, і подаруємо Вашим дітям незабутнє пригода, де він неодмінно стане переможцем!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner