Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей 14 років від Склянка мрій

Підлітки – це люди зі своїми особливостями характеру, звичками і уподобаннями, талантами і навичками, тому до кожного з них потрібен особливий індивідуальний підхід. У тому числі і в організації квестів. У цьому найбільшим фахівцем в Києві і області є агентство дитячих свят «Склянка Мрій». На відміну від банальних квест-кімнат і аниматорских компаній, ми пропонуємо абсолютно новий індивідуальний підхід, де для кожної дитини сценарії або максимально адаптуються, або взагалі пишуться з нуля!
Такий підхід дозволяє врахувати всі особливості дитини та організовувати квести для дітей 14 років, які підлітки оцінять і будуть грати з задоволенням! Цьому також сприяють і наші квестовики, які мають педагогічну освіту, здатні знайти спільну мову з будь-якою дитиною, і не дадуть занудьгувати ні одному учасникові квесту.
Але, найголовніше, що наші квести є не тільки розважальними, але і корисними:

  • Завдання і конкурси сприяють формуванню корисних якостей у дитини, фундаменту для майбутнього досягнення успіхів, цілеспрямованості та лідерських якостей. З такою базою соціалізація і становлення в суспільстві пройдуть для дитини максимально успішно!
  • Майстер-класи та шоу-програми формують у підлітка любов до мистецтва, спорту і науки, дозволяють навчитися кільком трюкам і поповнити багаж знань цікавими речами з актуальних областей.

Перевагою роботи з нами є той факт, що ми готові організувати дитячі квести для дітей 12-14 років у будь-якому місці на карті Києва та області: ресторан або кафе, боулінг або картинг, природа або квартира, заміський будинок або дельфінарій. Вибір завжди залишається за замовником і погодою на вулиці.


Як замовити квести для дітей 13-14 років?

фото квест для підлітків


Щоб оформити замовлення на проведення квесту агентством дитячих свят «Склянка Мрій», Вам необхідно просто зв'язатися з нами в телефонному режимі, відповісти на всі запитання менеджера, вибрати місце і час проведення свята і морально готувати свою дитину до того, що він проведе один з найцікавіших днів у своєму житті.
До речі, організація свята здійснюється повністю під ключ, тому ми не вимагаємо від замовника участі в жодних заходах по організації квесту. Телефонуйте, ми завжди раді допомогти!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner