Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей 7 років в Києві від Склянка мрій

Якщо Ви плануєте замовити для дитини якісний та цікавий квест, але не знаєте де це зробити, краще всього проходите повз банальних квест-кімнат та телефонуйте агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Тут діти отримують саме те, що хочуть: без непорозумінь і розчарувань. Чому ми так впевнені?
Всі квести длля дітей 7-8 років у Києві від Склянки Мрій ґрунтуються на бажання самої дитини і є абсолютно унікальними. Перед тим, як приступити до підготовки сценарію і конкурсів, завдань і головоломок, ми запитуємо про віці, захоплення, хобі та уподобання наших маленьких замовників. Це дає можливість створювати яскраві та емоційні свята. Супергеройське, ковбойські, мультиплікаційні, піратські та розбійницькі квести. Фізико-математичні, хімічні, географічні піші ігри і багато іншого чекає Вас в нашому агентстві.
За реалізацію ідей, написання сценарію, підготовку матеріалів та проведення квесту у нас відповідають професійні та креативні квестовики-педагоги з великим досвідом роботи з дітьми. Вони знають, як зацікавити дитину, не дати йому нудьгувати, і в той же час забезпечити його повну безпеку: як фізичну, так і психологічну.


Квести для дітей 7-8 років. Як замовити?

фото квест на день народження


Якщо батьки переживають, що у них немає часу на участь в організації свята, то з нами робити цього не варто. Ми працюємо під ключ і готові організувати свято і без Вашої участі. Вам необхідно буде лише поговорити з нами на предмет захоплень і особливостей дитини, вибрати сценарій і місце проведення свята – потім ми візьмемося за роботу самостійно і підготуємо незабутню гру для малюка.
У ході квесту дитина буде брати участь в головоломках, конкурсах, буде вирішувати складні завдання, подивиться на дивовижні шоу-програми, і зможе стати учасником крутих майстер-класів з різних сфер діяльності людини. Він буде рука об руку зі своїми костюмованими кумирами проходити крок за кроком до загальної перемоги у квесті та отримання яскравого та пам'ятного подарунка.
Повірте, з нашими школярами діти опиняються у вирі дивовижних пригод, який запам'ятовують на все життя, і просять у батьків знову взяти в ньому участь. З нами емоційно, корисно і просто весело! Телефонуйте!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner