Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей 6-11 років від Склянка мрій

Хочете організувати дитині справжнє свято у Київі або одному з міст Київської області? Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» із задоволенням організовує цікавий квест для дітей 10-11 років. Зробити самим такий квест досить складно. Для цього необхідно мати педагогічні знання, неабиякі організаторські здібності, певну частку креативу і безліч вільного часу. Якщо бракує хоча б одного з цих компонентів, свято вийде зім'ятим, а враження від нього – зіпсованим.
Сприяти організації класного дитячого свята можуть наші професійні квестовики-педагоги. Ми володіємо достатнім матеріально-технічним і кадровим потенціалом, щоб створити унікальний квест по спеціально написаному для Вашого малюка сценарієм, який він запам'ятає на довгі роки.
Ми враховуємо всі побажання, захоплення і особливості Вашої дитини при написанні сценарію і підготовці квесту. Головоломки, завдання, майстер-класи та конкурси підбираються спеціально для нього, і дуже важливо, що весь квест дитина зможе пройти рука об руку зі своїми кумирами: супергероями, мультиплікаційними персонажами, принцами та принцесами, піратами і ковбоями. В нашому розпорядженні більше 100 різних сучасних костюмів і досвід акторської гри в кожному з них.


Квести для дітей 11 років ще й розвивають!

фото квест для дітей


Кожен квест від нашого агентства дитячих свят буквально наповнений розвиваючими елементами.

  • Головоломки на кмітливість;
  • Конкурси на кмітливість та винахідливість;
  • Завдання на інтелект і певні знання;
  • Тести на лідерські якості і здатність роботи в команді, і багато іншого.

Завдяки нашим майстер-класах дитина може навчитися унікальним речей у своїй улюбленій сфері, а шоу-програми дозволяють прекрасно провести час зі своїми друзями та батьками.
Всі квести організовуються нашими квестовиками під ключ. Це означає, що ми не турбуємо замовників у процесі підготовки свята, а всі деталі і нюанси з'ясовуються ще на стадії першого спілкування буквально за 15-20 хвилин.
У складанні сценарію враховуються вік дитини, її стать, особливості, захоплення та хобі, кумири і рівень знань, тому всі квести є максимально адаптивними, зрозумілими і простими для дитини. А гарантією того, що малюк впорається, є наші квестовики, які готові в будь-який момент підтримати малюка. Дзвоніть, з нами по-справжньому класно грати в квести!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner