Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести виїзні для дітей у Києві від Склянка мрій

Квест – це не просто можливість добре провести час, але і прекрасний шанс зробити дитину трохи краще: прокачати принципово важливі життєві навички і якості, розвинути позитивні риси характеру, навчитися бути лідером.
Навесні і влітку не хочеться проводити вільний час в квартирі або будинку, тому агентство «Склянка Мрій» пропонує виїздні квести на природі: в лісі, в сквері, парку або на алеї, або будь-який інший майданчику – вибір завжди залишається за клієнтом, а ми готові приїхати всією командою зі своїм реквізитом будь-яку точку Київської області.
У нашій особі ви побачите:
  • Справжніх квестовиков професіоналів, кожен з яких має педагогічну освіту і великий досвід роботи з дітьми.
  • Величезний вибір мультяшних і казкових персонажів для проведення Вашого квесту. Ваша дитина зможе сам вибрати, хто буде його провідником по чарівному світу пригод.
  • Команду, яка здатна організувати дитяче свято під ключ, не турбуючи батьків і педагогів дітей по дрібницях в ході процесу організації заходу.
  • Команду, здатну адаптувати будь-які дрібниці і особливості Вашого малюка під сценарій свята.

При цьому виїзний свято супроводжуватиметься цікавими головоломками, унікальними завданнями, яскравими шарадами і змаганнями. Кожен елемент нашої гри призначений не тільки для розваги дитини, але і на його розвиток: лідерські якості, спритність, кмітливість, інтелект та багато інших якості формуються саме в наших квестах!
Майстер-класи від наших фахівців у галузях науки, техніки, мистецтва і спорту допоможуть дитині отримати масу нових знань, вивчити пару яскравих трюків, навчитися багатьом новим речам і отримати базові знання з різних сфер життєдіяльності.


Як замовити виїзні квести для дітей у Києві? 

фото виїзні дитячі квести


Щоб запустити процес організації квесту можна просто зателефонувати нашим менеджерам в офіс, узгодити деталі свята, розповісти про дітей якомога більше інформації і уточнити місце проведення свята. Також у першу бесіду входить обов'язкове обговорення і узгодження нюансів сценарію. Після узгодження всіх деталей, Ви можете більше ні про що не переживати, і в призначений день просто з'явитися у вказане місце і в призначений час разом зі своїми дітьми. Враження просто незабутні, обіцяємо!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner