Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для підлітків в Києві від Склянка мрій

Дітям підліткового віку, які вже вийшли з віку «іграшок» і ще не поринули в реалії дорослого життя, важко знайти собі гідне і корисне розвага. Одним з найкращих варіантів, як на дитяче свято, так і на звичайний вихідний, є реаліті квест в Києві для підлітків.
Це унікальне пригода, де дітям доведеться проявити свої найкращі якості, щоб дійти до самого кінця квесту, пройти всі випробування, вирішити головоломки, загадки та конкурси: логіку, інтелект, вправність, спритність, кмітливість, лідерські якості і здатність працювати в команді спільно. Таким чином, діти будуть готувати відмінну базу для досягнення успіхів у майбутньому і можуть стати реальними господарями свого життя і ковалями успіху.


ТОП-квестів для підлітків в Києві

фото квест для дітей


Найбільше в категорії квестів для підлітків користуються популярністю такі квести:

  • Квести у парках, скверах і алеях з пошуку підказок, рішенням головоломок і іншими активними завданнями на будь-яку тематику;
  • Сюжетні квести, приурочені до певних свята, наприклад, до Хелловіну;
  • Квести на день Народження унікальним сценарієм на основі хобі;
  • Наші тематичні квести з історії, географії, фізики або хімії;
  • Спортивні квести для активних і спортивних дітей.

Вибір дитячих квестів для підлітків по-справжньому величезний, тому Вам просто потрібно зробити вибір на основі пріоритетів Вашої дитини, її талантів, хобі та навиків.
Наші фахівці візьмуться за організацію свята відразу ж після узгодження всіх деталей. Ми напишемо сценарій, підготуємо реквізит і костюми, розробимо головоломки і завдання відповідно з віком Ваших дітей, а також забезпечимо свята надійну підтримку в особі професійних педагогів-квестовиков з вищою освітою та досвідом роботи з дітьми.
Ми готові підтримати дітей у їхньому прагненні перемогти в грі, зробити все, щоб гарантувати їх безпеку в ході квесту, а також надати підтримку у вирішенні тих чи інших завдань.
Телефонуйте менеджеру. Весь процес організації свята після узгодження нюансів здійснюється «під ключ». Таким чином, ми не відриваємо Вас від важливих справ при підготовці квесту, і гарантуємо абсолютний спокій і впевненість у тому, що свято пройде на «ура» і дитина буде дуже щасливий!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner