Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест по Києву для підлітків від Склянка мрій

Квест для підлітків в Києві може проходити за різними сценаріями, на різні теми, включати різну кількість учасників, але він обов'язково повинен бути цікавим, корисним, і залишити після себе тільки яскраві спогади у дітей.
Саме такий квест для підлітків в Києві пропонує організувати агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Ми впевнені, що замовляючи квест для дітей, ви розраховуєте на підготовку заходу на найвищому рівні. Квесту, під час якого діти будуть на 100% захоплені яскравим пригодою, і після якого їх особи будуть іскрити посмішками та радістю. Зробимо це разом!
Квест для підлітків включає в себе:
  • Головоломки, шаради та круті завдання з підказками по всьому місту;
  • Цікаві майстер-класи, інтелектуальні та спортивні ігри;
  • Шоу-програми, яскраві вистави та феєричні виступи різних артистів в залежності від Ваших уподобань.

Унікальні заходи і завдання, розробляються нашими сценаристами і квестовиками, враховують особливості дітей і роблять пригоди доступними для дітей, але в той же час складними і цікавими!


Унікальні квести для унікальних дітей

фото квест для підлітків


На день Народження ми організуємо квест для підлітка в Києві, який можна провести в будь-якому обраному Вами місці: на природі, у квартирі, заміському будинку, кафе, ресторані або барі, або в будь-яких інших розважальних закладах.
Тут можна замовити окремий квест для дівчаток-підлітків, який буде робити специфічний наголос на жіночі особливості, або зробити спортивний квест для хлопчиків, щоб розвинути в них силу, мужність, прагнення до перемог і жагу до успіху. Всі якості, які діти виходять у наших квестах, неодмінно допоможуть їм прийти до успіху в подальшому житті!
Всі послуги нашого агентства дитячих квестів пропонуються за формулою «під ключ». Це означає, що квест на день Народження для підлітка в Києві і його процес організації не буде обтяжувати дбайливих батьків. Тобто, після узгодження деталей свята, 10-15-хвилинної розмови з уточнення всіх нюансів і вибору концепції сценарію, ми не будемо дзвонити з уточненнями і викликати Вас для надання чергових «свідчень». Залишиться лише прибути у зазначене місце з дітьми і зіграти в незабутній квест від «Склянки Мрій».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner