Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест по Києву для дітей від Склянка мрій

Квест для дітей в Києві – це дуже популярна послуга, якою користується більшість батьків, що піклуються про свою дитину. Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує Вам можливість організувати для дитини цікаву гру, яка допоможе йому розвиватися для майбутніх успіхів, сформувати кращі якості, і незабутнім чином провести час у компанії улюблених друзів, героїв і пригод!


Чому саме «Склянка Мрій»?

фото квест для дітей

 

  • У нашій команді працюють професіонали-педагоги, які точно знають, наскільки важливо мати постійний контакт з дітьми в ході гри, можуть проконтролювати процеси, знайти спільну мову з малечею і привести хлопців на перемогу в квесті;
  • Ми працюємо по території Києва та області, і надаємо можливість кожній дитині отримати на свято квести за унікальними сценаріями, розробленими з урахуванням всіх особливостей дитини, свята і побажань батьків;
  • Ми готові організувати квест на «вашій» території: вибирайте боулінг, ресторан, кафе, бар, картинг або будь-яку іншу локацію, і ми організуємо квест там! Також Ви можете провести квест у коробці в Києві вже на наших умовах;
  • У нашому розпорядженні десятки найцікавіших готових сценаріїв і кілька сотень різних костюмів, серед яких: Білосніжка, Фиксики, Пік і Бу, всілякі супергерої, пірати і безліч інших персонажів мультфільмів, казок і кіно.

Квести у Києві для дітей по карті

фото дитячий квест


Одним з найпопулярніших квестів для дітей в Києві – це квест з картою. Цікава гра, в ході якої дітям доводиться бігати по парках і скверах міста в пошуках важливих підказок на шляху до скарбів або іншим цілям по-справжньому захоплює уми дітей, і час за квестом пролітає як одна мить.
У ході гри діти покращують свої навички з туристичного орієнтування, розвивають логічне мислення, тренують спортивні навички і формують лідерські якості. Дитина, який гарний у всіх цих навичках, неодмінно досягне успіху в майбутньому!
Телефонуйте нашим фахівцям в агентство, замовляйте свято для дитини, вибирайте відповідний сценарій, повідомляйте нам деталі заходу, вік дітей та їх кількість на квесті, і ми підготуємо свято під ключ. Вам залишиться тільки прийти у призначений день і в призначений час на місце і насолодитися унікальним пригодою свого малюка!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner