Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для молоді Києва від Склянка мрій

Квест у Києві для дітей та молоді у весняний, літній і осінній час – це один з найкращих способів проведення часу для дитини. В такому віці все ще хочеться грати і розважатися, але ні в якому разі не нехтувати саморозвитком і турботою про своє майбутнє. Квести від агентства «Склянка Мрій» дають можливість поєднати цікаве проведення часу з корисним!
До складу наших квестів входять цікаві головоломки, логічні завдання, завдання на орієнтування в просторі, знання історії, математики, фізики і хімії, безліч розважальних і пізнавальних заходів: майстер-класи, фаєр-шоу та багато іншого!
При цьому під час квесту завжди поруч будуть професійні квестовики з педагогічною освітою. Вони завжди можуть знайти спільну мову з дітьми і молоддю, знайти мотивацію і стимул для проходження гри, посприяти успішному завершенню квесту і проконтролювати безпеку кожного учасника.


Що чекає тут молодь і дітей Києва?

фото квест для підлітків

 

  • Унікальні головоломки, які ведуть до розгадки всього квесту та отримання пам'ятних подарунків для всіх учасників;
  • Професійні квестовики, знають тонкощі організації квестів, і здатні зробити гру по-справжньому цікавою та захоплюючою для дітей будь-якого віку;
  • Унікальні атмосферні майстер-класи, які допоможуть дітям опанувати нові знання з різних сфер науки, техніки і мистецтва;
  • Яскраві розважальні заходи, такі як фаєр-шоу, шоу мильних бульбашок, круті головоломки та багато іншого!

У «Склянці Мрій» Ви поринете у незабутню атмосферу пригод, ігри і нових знань і навичок!


Як працює «Склянка Мрій»? 

фото квест на свято


Щоб замовити квест для молоді Києва, необхідно звернутися до нас по телефону або приїхати в наш офіс. Один недовгий розмова з менеджером допоможе вирішити всі питання. Повідомте нам про компанію учасників, їх віці, їх переваги і ми разом з вами підберемо відповідний сценарій.
Тут Ви знайдете тільки нові яскраві емоції, незабутні враження, круті призи і щасливі посмішки для кожної дитини!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner