Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Які квести на одного для дітей є в Києві? Від Склянка мрій

Насправді, варіантів проведення квесту для дитини – величезна безліч. Ви можете знайти квест-кімнати в Києві мало не на кожній вулиці, а також зустрічається багато оголошень про аніматорів та квестах. Але, агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує концептуально новий, більш досконалий, спрямований на індивідуальні особливості дитини підхід. Тоді як всі квести інших компаній шаблонны, «Склянка Мрій» пропонує абсолютно унікальний підхід до написання сценарію, враховуючи всі нюанси освіти дитини, його захоплень, кількості учасників, побажань батьків і т. д.
  • Ми готові розглянути і прийняти будь-які пропозиції з місцем проведення свята: квест в квартирі або на природі, в заміському будинку або біля водойми, в ресторані або кафе – список місць проведення квесту нічим не обмежується. Всі рішення приймаються за погодженням з батьками в процесі замовлення заходи.
  • Також ми пропонуємо батькам самим поставити концепцію сценарію, вибрати стилістику квесту та його персонажів, висловити свої побажання щодо конкурсної складової (наприклад, зробити наголос на спортивні завдання або логічні).
  • У нашому розпорядженні сотні костюмів сучасних і класичних мультяшних і казкових персонажів, супергероїв та інших дитячих кумирів. Ми здатні занурити дитину в даний пригода за вигаданим світу з яскравим виром подій.

Які квести для дітей є в Києві? 

фото квести для дітей

 

  • Піші квести;
  • Спортивні квести;
  • Квести логічні;
  • Супергеройське, піратські і ковбойські гри;
  • Пригодницькі квести;
  • Фізичні, хімічні та математичні ігри, а також багато іншого.

Ми надаємо в розпорядження Ваших дітей професійних квестовиков-педагогів, які мають великий досвід роботи з дітьми, вища освіта, і необхідні навички для згладжування будь-яких конфліктів і підтримки дитячого інтересу в грі. Навіть у квестах з безліччю учасників жодна дитина не буде нудьгувати або відчувати себе зайвим – грають і виграють абсолютно все!
Телефонуйте менеджерам в нашому офісу, приїжджайте за адресою, погоджуйте місце проведення свята його нюанси, концепцію сценарію та інші деталі. Ми з радістю приїдемо в призначений час у встановлене місце, і подаруємо дитині незабутній день, повний яскравих емоцій, перемог і крутих подарунків!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner