Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Як провести дитячі квести? Від Склянка мрій

Організація дитячого квесту – це складний, багатогранний процес, що вимагає наявності великої матеріально-технічної і кадрової бази.
Необхідно мати велику команду креативних фахівців-квестовиков, які не тільки зможуть ідеально підібрати завдання під кожну дитину, але і сформувати цікавий сценарій, де всі елементи квесту взаємопов'язані в яскраву гру, що веде до відчутної мети. Крім того, оскільки більшість квестів приурочені до якогось свята (Новий рік, день Народження, випускний, останній дзвінок і т. д.), необхідно адаптувати сценарій і прописувати унікальні речі. Все це є в команді агентства дитячих свят «Склянка Мрій».


Як провести день Народження 9 років дівчинці? Квести – найкраще рішення!

фото квест для дівчинки


Для дівчинки свята мають особливу важливість: ці милі, беззахисні створення теж люблять весело проводити час в компанії ожилих мультиплікаційних героїв і шкільних друзів. І агентство дитячих свят «Склянка Мрій» готовий влаштувати свято для дівчинки у вигляді квесту по вищому розряду!
У нас діти отримають:

  • Яскраві цікаві головоломки, які допоможуть дітям розвинути в собі найкращі якості для реалізації себе і власних талантів у майбутньому: кмітливість, вправність, логічне мислення, спритність та інші.
  • Круті майстер-класи для дівчаток, такі як «зроби супер-зачіску» і сотні інших уявлень з хімії, фізики, математики, техніки і т. д.;
  • Цікаві шоу-програми та багато іншого, що викличе посмішки, щасливі емоції і спогади на все життя!

Як замовити та провести дитячі квести в «Склянці Мрій»?

фото дитячий квест


Щоб співпрацювати з агентством «Склянка Мрій» і замовити дитячий квест на свято Дня Народження, Новий рік, випускний або Останній Дзвінок, Вам необхідно просто зв'язатися з менеджером компанії і не переживати за все інше. Протягом 10-15 хвилин бесіди і консультацій Вам буде необхідно розповісти нам якомога більше інформації про свято, місце його проведення і, звичайно, про його учасників. Для створення цікавого квесту нам потрібна буквально вся інформація: вік дітей, їх інтереси, їх утворення, їхні особливості, хобі та будь-які інші нюанси.
Підготовка свята здійснюється під ключ, тому після узгодження деталей питання «як провести дитячі квести» більше не буде стояти перед вами – всі зобов'язання лягають на нас, і ми вас не підведемо!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner