Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест на день Народження підлітка від Склянка мрій

Довелося ламати голову, як влаштувати класний день Народження? Відкладіть в сторону блокнот, масу невдалих ідеї і головний біль з приводу відсутності вільного часу – агентство дитячих свят «Склянка Мрій» візьметься за організацію такого заходу для Ваших дітей. Ми готові влаштувати квест для підлітків у Броварах, Білій Церкві, в Києві і по всій Київській області!

Наші матеріально-технічні роботи, 200 проведених свят по регіону і бурхлива фантазія сценаристів дозволяють створювати унікальні стилізовані свята з елементами розвивалок! Квест – це:

  • Цікаві завдання, конкурси, головоломки та ігри, перемога в яких відкриває нові підказки, що ведуть до перемоги в квесті. Вирішити їх можна лише застосовуючи логіку, уважність, винахідливість, кмітливість і вправність, а значить, дітям буде дуже цікаво проявити себе.
  • Цікаві майстер-класи, в яких круті майстри покажуть пару трюків чи дослідів з сфер спорту, мистецтва, науки і техніки, і навчать їм дітей. Маса позитивних знань і емоцій Вам забезпечені.
  • Шоу-програми від найкращих артистів області на будь-який смак урізноманітнюють вечір дитини і подарують незабутні враження!


Наші квести пишуться індивідуально для кожної дитини, кожної компанії, тому пройти квест для підлітків не складе великої праці, але і дуже легко не буде!


Ми готові подарувати Вам освітні або розважальні квести на будь-який смак:

фото дитячий квест

 

  • Фізико-математичні, хімічні та літературні квести;
  • Спортивні події;
  • Феєричні стилізовані пригоди, типу піратського квесту на теплоході;
  • Квести по пошуку подарунка та екскурсійні гри по місту Київ.


В арсеналі наших квестовиков знаходиться більше 200 проведених свят, а значить, на нашій стороні великий досвід. Це дає нам право гарантувати, що будь-яка компанія підлітків залишиться максимально задоволеною і щасливою після проведення нашої гри!

Телефонуйте в наш офіс, повідомте менеджеру про свою дитину або компанію дітей, вкажіть їх вік і захоплення, розкажіть про місце проведення заходу, а також дату і час свята.

Квестовики виїдуть в будь-яку точку області збройні сценарієм, реквізитом, костюмами й гарним настроєм для Ваших дітей!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner