Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест на день Народження в школі від Склянка мрій

Організація дитячого свята навіть для однієї дитини – це велика проблема, для вирішення якої потрібно величезний організаторський досвід, велика фантазія і масу вільного часу. А квест по школі для групи дітей краще відразу довірити професіоналам і не витрачати нерви!

Агентство дитячих свят пропонує безліч квестів на день Народження в школі:

  • Квест на укр.мовою «Школа детективів»;
  • Квест «Пропуск до школи»;
  • Квест «Втеча з школи»;
  • Квест «Знайомство зі старшою школою»;
  • Масу тематичних гру: фізико-математичні, хімічні, літературні квести і багато чого іншого!


Чому варто замовити саме нас?

фото дитячий квест

 

  • Наші фахівці – це професійні педагоги з вищою освітою, які знають, як знайти підхід до будь-якої групі дітей, організувати командну роботу, згуртувати дітей навколо єдиної мети. Ми вміємо зробити так, щоб кожна дитина відчувала себе в епіцентрі уваги і зміг проявити свої найкращі якості;
  • Ми вже провели кілька сотень заходів для дітей Києва та області, кожна з яких закінчувалася щасливими і радісними посмішками, поглядами повними вдячності, і масою позитивних вражень.
  • Ми займаємося підготовкою свята під ключ і відповідаємо за все, навіть найдрібніші нюанси. Написання унікального сценарію для дітей на основі їх віку та рівня розвитку, підготовку місця проведення свята, розробку завдань, концепції і стилізації заходи.
  • Місцем проведення гри може бути не тільки школа: можна взяти однокласників на природу, в парк, в заміський будинок, в ліс, ресторан, кафе чи боулінг – варіантів маса і обирати тільки Вам!


Кожен квест складається з цікавих головоломок, завдань, ігор, конкурсів та майстер-класів, де діти отримають масу нових знань, зможуть розвинути логіку та кмітливість, уважність і вправність, виробити лідерські якості, навчитися працювати в команді та досягати успіху.

Замовити проведення дитячого свята в нашій компанії дуже легко! Здзвонитеся з нами, розкажіть про дітей, їх вік і захоплення, виберіть тему квесту і місце проведення свята, узгодьте дрібні нюанси і відповісти на додаткові питання!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner