Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест ігри для школярів від Склянка мрій

У шкільному віці дитини вже дуже важко чимось здивувати або розважити. Йому вже не підійдуть класичні аніматори в костюмах, які заспівають пісеньку, проведуть хоровод і зіграють з дитиною в хованки. Потрібно по-справжньому грандіозне пригода!

Саме такі ігри надає агентство «Склянка Мрій»! Квест для школярів в Києві у нас може бути самим різноманітним: хімічний квест для школярів, фізико-математичне завдання, літературні ігри – все, що завгодно в освітніх та розважальних цілях.

Крім цього, ми проводимо квести для школярів на природі, не пов'язані з освітою. Такі заходи влаштовуються на дні Народження та інші індивідуальні свята.


Чому саме ми повинні організувати гру квест для школярів?

фото дитячий квест

 

  • Команда агентства «Склянка Мрій» - це професійні педагоги квестовики з вищою освітою, які провели понад двох сотень свят в Києві та області, мають великий досвід роботи з дітьми і яскраву фантазію.
  • Ми працюємо під ключ і організовуємо свята та заходи для дітей без залучення батьків. Написання цікавого сценарію, розробка концепції квесту на основі інтересів дітей і вимог замовника, підготовка конкурсів, завдань, загадок і ребусів, створення реквізиту і костюмів для гри – все це наша турбота! Ви ж можете зайнятися своїми справами аж до дня квесту.
  • Можна організувати квест на природі, в квартирі, в школі або дитячому саду, в парку або на алеї, можна зробити екскурсійних квест по Києву – варіантів місць проведення гри нескінченна кількість. Вибирайте зручний для Вас і погоджуйте його з нашими квестовиками.


Замовити гру квест для школярів на день Здоров'я

фото дитячий квест


Щоб зробити замовлення заходи, здзвонитеся з нашими фахівцями або приїжджайте в офіс, узгодьте деталі заходу, кількість і вік дітей, місце проведення квесту, хобі і захоплення хлопців, виберіть тему і тип гри. Ми напишемо унікальний сценарій для дітей і проведемо незабутній свято, результатом якого стануть яскраві емоції і позитивні спогади на все життя!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner