Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей у школі від Склянка мрій

Шкільні роки – це одне із самих щасливих часів у нашому житті, хоч і містить деякі турботи. Навчання не завжди приносить радість дітям, іноді обтяжує їх, і щоб відпочити від щоденної рутини, але ще більше полюбити школу, ми пропонуємо проведення квесту в школі!

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» організовує стилізований, розвиваючий квест для школярів на будь-який смак:

  • Розважальне стилізоване пригода в піратському, супергеройському, шпигунському та інших стилях для всього класу;
  • Освітні квести: фізико-математичні, хімічні, спортивні, літературні та інші ігри;
  • Веселі сюжети для гри типу «Втеча з школи» або «Пошук подарунка.


Асортимент дитячих свят для школярів величезний: ми можемо організувати крутий день народження-квест в школі, або влаштувати незабутнє новорічне свято – все залежить від подій, бажань замовника та уподобання дітей.


Чому саме «Склянка Мрій»?

фото квест на свято

 

  • Наші фахівці провели понад двохсот заходів, кожне з яких стало яскравим і незабутнім подією в житті кожної дитини.
  • У штаті працюють професійні педагоги, які знають психологію дітей, і вміють згуртувати команду навколо сюжету гри.
  • Наші ігри містять розвиваючі головоломки, завдання, конкурси та майстер-класи, в яких діти отримають масу нових знань, і зможуть відточити свою логіку, уважність, спритність, вправність і кмітливість, почуття відповідальності та лідерські якості.


Наша команда організовує навіть квест в недільній школі під ключ. Тобто, нам не потрібна допомога батьків та вчителів: ми самі підготуємо місце проведення свята, зробимо реквізит, знайдемо костюми, напишемо унікальний сценарій для Ваших дітей і розробимо єдину стилізовану концепцію свята. Оскільки ми враховуємо вік і захоплення дітей у процесі написання квесту, всі завдання будуть цікавими, актуальними, і діти обов'язково зможуть з ними впоратися!

Дзвоніть нашим менеджерам в офіс, погоджуйте деталі заходу, вкажіть дату, час і місце проведення квесту, розкажіть детальніше про дітей, їхні захоплення та рівні розвитку. На основі цих даних ми підготуємо незабутню гру, яка залишить незабутнє щасливе враження у дітей і зарядить позитивними емоціями на весь навчальний рік!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner