Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей у своєму будинку від Склянка мрій

Якщо Ви не хочете, щоб дитина нудьгував у свій день Народження за столом з родичами за картоплею-пюре і салатами, замовте цікавий квест для дітей на день Народження будинку, який занурить його в незабутню пригоду в рідних стінах, дозволити на час стати одним зі своїх кумирів: супергероєм, піратом, таємним агентом, або будь-яким іншим персонажем. Всі квести створюються і розробляються в індивідуальному порядку з урахуванням хобі, захоплень і кумирів малюка!

Квест – це найкраща форма дитячого свята, оскільки крім дуже цікавих розваг, малюк зможе розвиватися, виявляти і тренувати кмітливість, уважність, логіку та інтелект, сформувати лідерські якості, самоствердитися в ролі переможця і навчитися домагатися успіхів у майбутньому.


Чому квест для підлітка будинку повинна організувати команда «Склянка Мрій»?

фото дитячий квест на природі

 

  • Наші фахівці – це кваліфіковані педагоги, які здатні зайняти дитину, подарувати йому незабутню пригоду, помістити в епіцентр подій і забезпечити безпеку малюка в ході квесту.
  • Всі свята організовуються під ключ, тому ми не відриваємо батьків від буденних турбот, самостійно піклуючись про всі нюанси заходи, починаючи від сценарію і закінчуючи реквізитом.
  • Ми можете замовити квест для підлітків будинку, а також гру на природі, в парку, на алеї або в сквері, в кафе чи ресторані, в боулінгу або картингу. Наші можливості обмежуються лише географічними кордонами Київської області.
  • Всі сценарії пишуться на індивідуальній основі, тому дітям не складе праці розправитися з усіма завданнями і головоломками, знайти підказки і дістатися до перемоги і головного призу в грі.


Ми організуємо незабутнє свято, наповнене сміхом, дитячими посмішками, позитивними враженнями та спогадами. Чому ми так впевнені? За нашими плечима понад 200 проведених заходів в області, і кожен свято закінчувався саме так!

Дзвоніть нашим менеджерам в офіс, розповідайте про вік і освіту дитини, його хобі і захоплення, вибирайте стилізацію і концепцію квесту, погоджуйте нюанси, вказуйте адресу, дату та час заходу – інше довірте нам, і ми не підведемо!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner