Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Як зробити квест для дитини вдома? Склянка мрій

Не знаєте, як зробити гру-квест на день Народження 9 років? Цікава ідея, багато вільного часу, організаторські таланти і великі можливості – ось запорука успішного та яскравого свята для дитини. Тільки сукупність цих інгредієнтів дозволяє зробити круте захід, і все це є в агентстві дитячих свят «Склянка Мрій»!

Ми провели не менше кількох сотень заходів у Києві та Київській області, тому ми володіємо великим досвідом роботи, і кожне свято, організований нами закінчувався щасливими дитячими посмішками, яскравими емоціями і незабутніми враженнями.


Чому ми повинні зробити дитячий квест будинку?

фото квест для дітей будинку

 

  • Ми працюємо в будь-яких локаціях: в лісі, на природі, в заміському будинку, у кафе чи ресторані, в боулінгу та картингу, але, навіть в квартирі і на максимально обмеженому просторі ми можемо зробити дитині круте пригода, окунающее його в цілий вир подій.
  • Наші квестери розробляють унікальні сценарії для кожної дитини, в яких він зможе проявити свої найкращі якості, такі як логіку, кмітливість, винахідливість, відповідальність і вправність.
  • Наші фахівці займаються організацією свят під ключ, тому батькам взагалі не варто переживати про нюанси та контролювати процес організації на кожному кроці. Ми пишемо сценарії, створюємо унікальні головоломки і конкурси, стилізуємо квест під піратські, шпигунські пригоди та інші сюжети.


У кожен квест обов'язково входять ігри, загадки, головоломки, завдання та ребуси, де маляті потрібні всі його знання і кращі якості, майстер-класи з крутими уявленнями з областей науки, техніки і мистецтва, а також з шоу-програмами, які повинні подарувати дитині масу незабутніх вражень і нові знання!


Як зробити дитячий квест будинку?

фото дитячий квест


Необхідно звернутися в агентство «Склянка Мрій» і вибрати одну з концепцій свята: пошук подарунка, стилізоване пригода або інший варіант. Потім розкажіть нам про свою дитину, вкажіть його вік і захоплення, кількість учасників квесту, місце проведення заходу, дату і час, а також виберіть стилізацію свята. Ми підготуємо сценарій, костюми, реквізит, конкурси і підійдемо до заходу у всеозброєнні!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner