Кошик
107 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Втеча з школи. Квест в Києві від Склянка мрій

Кожна дитина в школі стримує своє бажання грати, скаженіти, фантазувати і втекти з школи! Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує на один день забути про навчання і «втекти з школи» у цікавій, захоплюючій пригоді, повній головоломок, загадок і таємниць під назвою «квест».


Що входить в квест «Втеча з школи» в Києві?

фото квест на свято

 

  • Головоломки, які вимагають логіки, кмітливості, винахідливості та інтелекту від дітей, щоб впоратися із завданням. Такий підхід допомагає не тільки розважити дітей, але і розвивати корисні якості;
  • Ребуси, лабіринти і конкурси допомагають визначити лідера в колективі, навчитися працювати в команді, згуртуватися навколо досягнення мети. Саме ці якості дуже допоможуть дітям у майбутній роботі;
  • Майстер-класи навчать дітлахів новим цікавим трюкам і дадуть масу нових знань з областей науки, техніки і мистецтва.


Місце проведення квесту «Втеча з школи» в Києві можна вибрати самостійно. Ви можете організувати її в школі, або ж замовити інший квест на природі, в ресторані або кафе, в картингу або боулінгу – можливості нашого агентства безмежні і ми із задоволенням працюємо на виїзді. При цьому, організація свята проходить виключно під ключ. Це означає, що батьки та вчителі можуть спокійно займатися своїми справами, поки наші фахівці працюватимуть над підготовкою Вашого квесту.

До речі, у нашому штаті працюють тільки квестовики-педагоги з вищою освітою і великим досвідом роботи. Ми вже провели понад 200 дитячих свят у Києві та Київській області і готові організувати ще один для Вас! Педагоги в будь-який момент підтримають дітей, направлять їх по правильному шляху вирішення завдань, приведуть до перемоги і забезпечать повну безпеку малюкам.


Квест в Києві. Втеча з в'язниці дітям

фото квест для дітей


Здзвонитеся з нашими адміністраторами, розкажіть про дитину, його віком і захоплення, узгодьте дату проведення квесту і чекайте наших фахівців у всеозброєнні. Ми подаруємо дитині незабутню пригоду і круті спогади.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner