Кошик
99 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організувати квест для дітей від Склянка мрій

Не знаєте, як організувати квест будинку для дітей? Команда агентства «Склянка Мрій» допоможе Вам зробити незабутнє свято дитині на день Народження, в ході якого дитина розважиться як слід, зможе отримати масу нових знань і навичок, і розвине в собі найкращі якості для досягнення успіхів у майбутньому.


Як організувати квест в місті Київ?

фото квест на дитячий день народження

 

  • Ми працюємо по території Києва та Київської області для організації квесту Вам потрібно лише подзвонити нашому менеджеру, і ми зробимо все найкращим чином!
  • Ми візьмемо на себе всі турботи по організації свята, не залучаючи батьків. Написання сценарію, підготовка завдань і костюмів, стилізація заходу – все це лягає на нас.
  • Ми знаємо, як правильно організувати квест на природі, як організувати квест в школі і в будь-якій іншій локації: у ресторані, у парку та на алеї, в квартирі чи в лісі – вибір місця залишається за вами і ми вас ніяк не обмежуємо!


Оскільки в нашому штаті працюють тільки професійні квестовики з вищою педагогічною освітою, ми можемо проконтролювати весь процес гри, допомогти дитині у вирішенні завдань, якщо з'являться всілякі труднощі, і забезпечити дитині повну безпеку в процесі проходження квесту.

Якщо бажаєте, ми можемо організувати квест з пошуку подарунка, який відмінно сприймається дітьми: мотивація у вигляді крутого призу в кінці гри сильно підстьобує і дозволяє дітям проявити найкращі якості, такі як логіка, інтелект, кмітливість і цілеспрямованість.

До складу квесту увійдуть різні майстер-класи та шоу-програми, які дозволять дітям відпочити від головоломок і конкурсом, просто насолодившись приємною атмосферою і яскравими виставами.

Дзвоніть нашим менеджерам в офіс, погоджуйте деталі і отримаєте крутий свято. Розкажіть нам про вік дитини, компанії дітей на заході, їх захоплення та хобі, освіті та рівні розвитку. Наші фахівці врахують всі побажання і подарують дитині один з найкрутіших вражень в його дитинстві!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner