Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Організація квестів на природі від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» - це справжнє джерело дитячого щастя. Це не прості слова. На підтвердження цього можна навести більше 200 проведених заходів на території Києва та Київської області, після яких залишилося понад 1000 дитячих посмішок, яскравих емоцій і крутих спогадів. Що ж саме ми робимо?

Наша робота – це організація дитячих квестів для дітей, в ході яких вони можуть відчути себе піратами, які беруть участь у пошуку скарбу, шпигунами, які шукають секретні матеріали, просто школярами, яким терміново потрібно втекти з школи і сотнями інших персонажів, про яких фантазує кожен малюк.

Наша перевага в тому, що ми завжди враховуємо побажання дітей і батьків і готові підлаштуватися під будь-яку ситуацію, будь-яке побажання і будь-яку фантазію. Приміром, наш коник – організація квестів для дітей у класі, звідки за допомогою інтелекту, знань, винахідливості і спритності необхідно втекти, щоб когось врятувати. Або організація дитячих свят, де хлопцям доведеться стати супергероями, щоб ліквідувати загрозу, навислу над одним з парків Києва!


Чому саме ми?

фото дитячий квест на природі

 

  • Організація квестів для дітей 10-12 років та інших віку відбувається професійними педагогами з великим досвідом роботи з дітьми і шикарною фантазією.
  • Матеріально-технічна база агентства дозволяє реалізувати будь-який задум батьків і дітей в реальність.
  • Ми організовуємо свята під ключ і не вимагаємо від батьків ніякої участі. Потрібно тільки дати нам базові зведення про дитину, його віці, перевазі і кількості учасників квесту, вибрати місцевість розповісти про свої побажання, після чого ми приступимо до роботи, не відриваючи Вас від справ.


Наші фахівці розроблять унікальний сценарій для малюка, придумають цікаву концепцію квесту, вставлять в неї головоломки, завдання і конкурси, яскраві майстер-класи і запаморочливі шоу-програми!

Буде цікаво і дітям, і батькам! Вам потрібно просто зателефонувати, поговорити з менеджером і погодити дату проведення свята.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner