Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Хто проведе квест в школі? Склянка мрій

Якщо перед Вами постала мета, організувати квест для цілої команди дітей, школярів чи дошкільнят, найкращим союзником у Києві та області у цьому питанні стане команда агентства дитячих свят «Склянка Мрій»! Ми зробимо все, щоб діти відчули себе в епіцентрі крутого, захоплюючого пригоди і нікому не було нудно!


Як провести квест для дітей на природі?

фото квест для дітей


Щоб організувати квест на природі для дітей, ми добре досліджуємо місцевість, пишемо унікальний сценарій, розробляємо систему головоломок і підказок, конкурсів та завдань, на основі специфіки дітей, їх віку, освіти, рівня розвитку і тематики квесту. Діти зможуть вдосталь «набігатися» на природі в пошуках підказок, завдань та їх рішень, а також пройти весь шлях до перемоги і заповітного призу!


Як провести бізнес-квест для дітей?

фото виїзної квест


Хочете навчити дитину простим азам бізнесу, і розвинути в ньому підприємницьку хватку? Бізнес-квест – це один з кращих способів прищепити дитині любов до бізнесу, діловий підхід, самостійність і відповідальність, винахідливість, кмітливість і рішучість. Малюк навчиться приймати зважені рішення, прораховуючи наслідки, і все це в ігровій формі!


Що входить в квест?

фото квест на природі

 

  • Пазли, розвиваючі і розважають дитини;
  • Майстер-класи, які подарують масу нових знань;
  • Шоу-програми, де малюки зможуть відпочити від завдань і насолодитися яскравим поданням від крутих майстрів.


І все це в яскравій формі стилізованої, від якої діти будуть в повному захваті!

А батьки будуть задоволені тим, що переговори проводяться під ключ, і ми не відволікаємо їх від вирішення важливих питань та інших справ, поки готується свято для дітей. Єдине, що потрібно – повідомити інформацію про дітей під час першого дзвінка або зустрічі, вибрати місце проведення заходу, його стилістику і обговорити інші нюанси.

Після узгодження всіх деталей ми з радістю виїдемо за заданою адресою і проведемо незабутній захід. Повірте, ми знаємо, де провести квест для дітей, і як організувати так, щоб вони ахнули від захвату!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner