Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Корпоратив у Києві. Квест від Склянка мрій

Корпоратив в стилі квесту – це щось нове в Ваших корпоративних відносинах, можливість згуртувати колектив і відтягнутися незабутнім чином! Якщо Вам хочеться нових вражень з колективом – телефонуйте в агентство «Склянка Мрій»!

У ході квесту, колектив може не просто розважитися, а й влаштувати справжній тімбілдінг: знайти лідера, навчитися працювати в команді. Ми розробляємо квести в індивідуальному порядку, а значить, якщо Ви економісти, політологи, фінансисти або юристи, квест буде орієнтований саме на Вас!


Чому ми?

фото квест на свято

 

  • Наші фахівці організували кілька десятків корпоративів у Києві та Київській області, і всі співробітники залишилися вкрай задоволені цікавою грою для дорослих.
  • Квест на виїзд для корпоративу в Києві може пройти в будь-якій обраній Вами локації: у парку, на природі, в ресторані та кафе або навіть в офісі.
  • У нас в команді працюють професійні педагоги-квестовики, які вміють правильно організувати свято, і зробити так, щоб кожен працівник відчував себе в епіцентрі подій.
  • Наша команда займається організацією заходів під ключ. Телефонуйте нам, замовляєте свято і більше про нас не чуєте аж до заповітного корпоративу.


Щоб зробити замовлення свята, просто зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону, уточніть специфіку своєї діяльності, середній вік колективу і кількість осіб, виберіть місце проведення заходу. В результаті Ви отримаєте дуже яскравий корпоратив у стилі квест в Києві, який залишить найяскравіші спогади, згуртує команду навколо досягнення мети, і дозволить співробітникам розвинути в собі найкращі якості, такі як кмітливість, винахідливість, підприємливість і підтримку команди.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner