Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Київ. Реальний квест в 15 років від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» створює цікаві квести, орієнтовані спеціально на 15-річних підлітків. Ми враховуємо всі інтереси дитини, його хобі, рівень освіти і особисті якості при написанні сценарію і розробці головоломок для гри, тому враження будуть максимально позитивними, а перемога у квесті, нехай і з труднощами, але буде здобута!


Що саме ми пропонуємо?

фото дитячий квест


Квест в Києві для 15 літніх підлітків складається з:

  • Головоломки, завдання і конкурси, які покликані розвинути в людині логічне мислення, спритність і кмітливість, лідерські якості і відповідальність за прийняті ним рішення. Дитина повністю самостійно впорається з усіма завданнями і навчиться виходити переможцем з будь-якої ситуації.
  • Майстер-класів, які навчать дітей дуже багатьох речей: наприклад, дослідів з фізики і хімії, спортивного фрістайлу, тонкощів і секретів мистецтва і багато чому іншому.


Наші фахівці проводять запаморочливі шоу-програми, які просто змусять дитину забути про буденні проблеми і насолодитися класним поданням.

Організація квесту здійснюється в будь-якому обраному вами місці. Це день Народження в кафе чи вдома? Ми приїдемо! Хочете провести час на природі? Легко. Організовується квест для дітей у школі? Завжди будь ласка! Ми готові працювати в будь-яких умовах, з дітьми різного віку.

При цьому, всі квести організовуються під ключ, а значить, нам вистачить інформації, яку Ви надасте нам на перших порах, і ми не будемо турбувати Вас дзвінками і зустрічами в процесі підготовки.

Професійні квестовики з великим стажем роботи з дітьми, вищою освітою і великою фантазією напишуть цікаві сценарії для проведення Вашого заходу, знайдуть реквізит, підготують конкурси та головоломки. Вам залишиться тільки бути готовими до отримання неймовірних емоцій в заповітний день.

Зателефонуйте нашим менеджерам, узгодьте з ними деталі квесту, розкажіть якомога більше інформації про свою дитину і про його компанії, і можете забути про це до дня проведення квесту.

Ми організуємо все на найвищому рівні!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner