Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест на день Народження своїми руками від Склянка мрій

Організовувати квест для подростов своїми руками, якщо ви зайняті роботою або іншими важливими справами, не потрібно. Довірте цю справу справжнім фахівцям – агентству дитячих свят «Склянка Мрій». Наші квестери розробили та провели понад 200 заходів для малюків у Києві та Київській області і звільнили сотні батьків від необхідності робити квест для підлітків своїми руками.


Що саме ми пропонуємо?

фото квест на свято

 

  • Підготовку свята під ключ. Після узгодження деталей свята під час першого дзвінка або зустрічі, ми не потривожимо батьків або ініціаторів квесту дзвінками і зустрічами, запитаннями і узгодженнями. Сценаристи займуться сценарієм на основі Вашої інформації, співробітники придумають конкурси, головоломки та завдання, буде вироблена єдина концепція квесту і підготовлений реквізит.
  • Ми працюємо в будь-яких умовах, здійснюючи виїзди на квартиру до замовника, в кафе і ресторан, в боулінг і картинг, на природу, в ліс або в парк – все залежить від побажань замовника!
  • Кожен квест індивідуально написаний для Вашої дитини. Це означає, що всі головоломки враховують його вік, інтелект і фізичні здібності. Легко йому не буде, але з усіма завданнями він впорається!
  • Наші квести призначені не тільки для розваги, але і для розвитку дитини, оскільки формуються професійними педагогами з вищою освітою.


До складу квесту входять майстер-класи, де можна навчитися безлічі крутих трюків, яскраві та цікаві шоу та вистави, головоломки та завдання, де діти повинні виявити логіку, винахідливість, кмітливість, знання та лідерські якості, і багато іншого.

Зателефонуйте нашим менеджерам, узгодьте деталі свята, розкажіть про свою дитину і його захоплення, і Ви зможете подарувати йому незабутню пригоду, яке зарядить малюка позитивною енергією і запам'ятається надовго!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner