Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест на випускний у школі. Замовити від Склянка мрій

Шкільні роки – це яскравий час, повне пригод і подій: перша любов, перші розчарування, перші успіхи і невдачі. В цей час дитина стає особистістю, формує свій характер, стає справжнім дорослим людиною – і саме час закріпити всі успіхи дитини і винагородити його цікавим квестом!

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує Вам яскравий, цікавий, стилізований квест випускний для дітей, який допоможе їм закріпити дружбу, відточити свої найкращі людські якості і отримати масу нових знань, які знадобляться в майбутньому.

Наші квести – не просто розважальні заходи. Крім того, що діти круто проведуть час, вони зможуть розвинути в собі кращі риси характеру, проявити кмітливість, винахідливість, інтелект та лідерські якості, щоб привести себе і своїх друзів до перемоги в грі!


Чому саме «Склянка Мрій»?

фото дитячий квест

 

  • У нас немає шаблонних квестів, оскільки ми пишемо сценарії індивідуально для кожного свята. Це означає, що квест буде максимально адаптований під Ваших випускників, і хлопцям буде і цікаво, і з усіма завданнями вони зможуть впоратися!
  • Кожен квест – стилізований під певний захід. Якщо Ви замовляєте свято на випускний, значить, обов'язково буде підніматися і шкільна тема, і дорога у доросле життя. Все буде дуже актуально і цікаво!
  • Усі заходи організовуються нами під ключ. Починаючи від сценарію і закінчуючи підготовкою дрібниць і виїздом, ми беремо на себе. Батькам не варто турбуватися, що їх будуть відривати від роботи в ході підготовки квесту – повідомте нам інформацію протягом першої бесіди, і ми не будемо Вас турбувати!


Замовити квест можна як на природі, так і в школі, ресторані, кафе чи боулінгу. Вибір місць нічим не обмежений, хіба що, Вашою фантазією!


Як замовити квест випускний для дітей?

фото квест для дітей


Здзвонитеся з нашими менеджерами, обговоріть деталі і нюанси свята: вік дітей, кількість учасників квесту, місце проведення заходу, рівень освіти дітей та інші дрібниці. Ми організуємо круту гру, яка подарує дітям найяскравіші враження про випускному!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner