Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест в Києві для великої компанії від Склянка мрій

Дитина повинна не тільки розважитися, але й розвиватися в процесі гри – саме це диктує нам сьогодні сучасний ритм життя, тому старі-добрі аніматори в мультиплікаційних костюмах вже не в моді. Сучасні дитячі свята – це квести! Цікаві, стилізовані пригоди, які засновані на головоломках, іграх, завданнях і крутих призи!

Наприклад, Ваші діти можуть взяти участь у цікавій рятувальної операції, стати шпигунами, піратами або дослідниками. Можна стати частиною команди з пошуків таємних скарбів або секретних матеріалів про інопланетян – сценаріїв маса, і вони пишуться індивідуально на основі Ваших бажань і вимог.

Можна організувати квест для великої компанії в Києві на природі, в ресторані, в квартирі, в парку або кафе – вибирайте місце, і ми підготуємо цікаву гру, яка враховує специфіку дитячої компанії та інші нюанси.


Квест для великої компанії в Києві. Ціна

фото квест на природі


Вартість квесту набагато нижче, ніж його цінність, оскільки для будь-якого батька важливіше всього щастя і радість своєї дитини, а ми даруємо саме такі емоції, а також можливість розвиватися і отримати безліч корисних навичок.

Головоломки наших квестів припускають використання логіки, винахідливості та кмітливості, командної роботи і наявності лідера в колективі. Без цього їх не вирішити, і діти обов'язково знайдуть в собі ці якості.

Дізнатися багато нового і цікавого, освоїти пару крутих трюків і навичок діти можуть у наших майстер-класах, де хороші фахівці показують відмінні уявлення.

Дуже класними є наші шоу-програми, які ми показуємо для дітей будь-якого віку та їх батьків. Відкрити рот і насолоджуватися – ось що чекає і дітям, і батькам!

Наші квестовики – це педагоги з вищою освітою, які вже організували понад двох сотень дитячих свят і не збираються зупинятися, поки кожен киянин не отримає свою порцію позитивних вражень.

Телефонуйте нам, погоджуйте деталі свята і ласкаво просимо в чарівний світ!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner