Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей із загадками від Склянка мрій

Будьте впевнені, маляті хочеться опинитися в самому епіцентрі зачаровує пригоди, стати мореплавцем, дослідником, мандрівником і шпигуном – дитяче уяву безмежно, і турботливі батьки просто зобов'язані його вгамувати!

Дитячий квест з загадками розробляється професійними педагогами квестовиками, які створюють настільки цікаві стилізовані пригоди, що дитина забуває про все на світі крім квесту і цілеспрямовано прямує до перемоги.


Дитячий квест з загадками

фото квест на свято

 

  • Головоломки, ребуси, загадки та конкурси, які не можна пройти без застосування вправності, спритності, кмітливості, логіки та інтелекту. Ми впевнені, що все це у дитини є!
  • Майстер-класи, які подарують дитині яскраві враження, масу нових навичок, а також цікаві знання з областей науки, техніки і мистецтва!
  • Шоу-програми, які виглядають на одному диханні з відкритими ротами і дітьми і батьками.


Наш штат складається з професіоналів вищого рівня, які організували вже більше 200 свят на території Києва та області, на кожному з яких діти отримували гаму найрізноманітніших позитивних емоцій.

Квест для дітей із загадками буде організовуватись виключно під ключ. Це означає, що:

  • Наші фахівці розроблять і напишуть унікальний сценарій заходу відповідно до обраної вами концепцією;
  • На його основі напишуть цікаві конкурси, загадки і ребуси, що допоможуть розвинути в дітях кращі якості і подарують масу корисних в майбутньому знань;
  • Не будуть телефонувати батькам у процесі підготовки заходу, відриваючи їх від важливих справ.


Щоб замовити квест, Вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами, повідомити нас вік і стать дитини, його захоплення і хобі, вибрати стилістику свята і місце його проведення: на природі, в лісі, в квартирі або в кафе – варіантів маса. А наші фахівці приїдуть за адресою і влаштують незабутню пригоду Вашій дитині, яке запам'ятається йому надовго!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner