Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей у Дніпровському районі від Склянка мрій

Хочеться подарувати дитині свято, але не знаєте до кого звернутися у Дніпровському районі Києва? Втомилися від нескінченних пошуків людей, які можуть подарувати Вашій дитині справжнє свято? Хотіли б зробити квест самостійно, але просто не вистачає часу і досвіду, тому хочеться знайти компанію, яка зробить все для рідної дитини?

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» до Ваших послуг! Ми запропонуємо Вам проведення унікального стилізованого квесту під піратські пригоди, шпигунські ігри і будь-які інші концепції за Вашим замовленням!


Чому саме ми?

фото квест для дітей

 

  • Ми розуміємо скажений ритм життя в Києві та відсутність вільного часу і кожного столичного жителя, тому організовуємо свята під ключ. Поки буде писатися сценарій і підготовлятися реквізит займайтеся своїми справами і не відволікайтеся на наші прямі обов'язки!
  • Команда складається з професійних квестовиков-педагогів з вищою освітою, які можуть знайти підхід до дитини, підтримати його у вирішенні будь-яких труднощів в ході квесту, і привести малюка до перемоги і заповітного призу!
  • Ми працюємо у виїзному режимі і готові провести свято в будь-якій локації: у вас вдома, на природі, в лісі, в парку або в будь-якому розважальному закладі – тут вже вирішуйте самі!


Ми організували вже кілька сотень дитячих квестів у Подільському районі та інших районах Києва, і жодна дитина не йшов без щасливих емоцій, нових знань і навичок.

Логіка, кмітливість, винахідливість, відповідальність за прийняття рішень, вправність і інтелект – все це знадобиться дитині в ході гри, і він її закінчить з масою корисних навичок, які отримає в процесі наших майстер-класів і уявлень!

Щоб замовити квест для дітей у Дніпровському районі чи Подільському районі Києва, здзвонитеся з нашими фахівцями, узгодьте деталі заходу, розкажіть про вік і захоплення дитини, привід для квесту, виберіть місце, дату і час його проведення.

На цьому допит закінчиться і наші фахівці візьмуться за написання цікавого сценарію, підготовку конкурсів і розробку концепції!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner