Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Як влаштувати квест на вулиці? Склянка мрій

Якщо Ви вирішили влаштувати дітям квест – рішення, однозначно, правильне. Це цікава гра, яка занурює дитину з головою у вигаданий світ пригод, загадок і таємниць, де малюк зможе реалізувати себе, свої вміння та навички, розвинути кращі людські якості, такі як лідерство, командна робота, відповідальність, винахідливість і кмітливість.

Наші квести – це стилізовані ігри, які дозволять дитині на час стати піратом, дослідником, ученим чи шпигуном. Варіантів сценаріїв нескінченне безліч – озвучте свої вимоги і побажання, і наші сценаристи все врахують при розробці квесту, а команда підбере відповідні костюми і реквізит.


Влаштувати квест на день Народження

фото квест на день народження


Організація свята на день Народження дитині в нашій компанії супроводжується багатьма перевагами для дітей і батьків.

  • Ми можемо влаштувати квест на день Народження в будь-якій точці Києва та Київської області. Робота на виїзді здійснюється де завгодно: в кафе, ресторані, квартирі, на природі, в лісі, в боулінгу та інших місцях.
  • Компанія організовує заходи під ключ і не забирає вільний час батьків у процесі підготовки, тому ви можете зосередитися на роботі або проведення часу з сім'єю.
  • Наші педагоги – професійні педагоги з вищою освітою, які вміють працювати з дітьми, створити гарний настрій і допомогти в разі необхідності в рішенні будь-яких завдань і квестов. При цьому діти завжди залишаються в безпеці під нашим наглядом.
  • Самі ж діти отримують яскраві емоції від нашої гри і можуть тривалий час отримати заряд позитивної енергії.


Щоб замовити проведення квесту, зв'яжіться з нами в телефонному режимі, розкажіть нам детальніше про своїх дітей, їх вік і стать, освіта та рівні розвитку, уточніть дитячі уподобання і виберіть стилістику квесту, і наші фахівці візьмуться за написання унікального сценарію для заходу. З нами круто і дуже цікаво!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner