Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Замовити піратський квест від Склянка мрій

Перед тим, як організувати дитині квест, задумайтеся, а чи зможете ви зробити все своїми руками? Написати хороший сценарій, опрацювати місцевість, придумати завдання і конкурси, організувати костюми і реквізит? Якщо у Вас є великі сумніви, не варто морочитися – потрібно просто замовити дитячий квест на день Народження в агентстві «Склянка Мрій»! Чому?

  • Ми організовуємо стилізовані квести для дітей, замовити які зовсім недорого, а враження у дитини залишаться самі грандіозні!
  • Ми організовуємо дитячі стилізовані пригоди за індивідуальним для кожного сценарію, враховуючи вік дитини, його захоплення і вподобання!
  • Тут працюють справжні професійні педагоги, які в будь-яку хвилину підтримають дитини, спрямують його на переможний шлях і забезпечать повну безпеку! У кожного є вищу освіту і необхідний досвід, щоб знайти спільну мову з будь-якою дитиною.
  • Ми надаємо батькам право самим вибрати місце проведення заходу. Це може бути природа, ліс, квартира, ресторан, кафе, і навіть яхта – варіантів безліч!

 
У процесі гри дитина зможе розвинути логіку, кмітливість, спритність і уважність під час вирішення головоломок і загадок, повести за собою друзів і вдосконалити лідерські навички у конкурсах та завданнях. Крім того, малюки з дитинства привчаться приймати зважені рішення і відстежувати наслідки, які за ними наступають.

Майстер-класи, які наші педагоги готують для дітей, дозволять вивчити пару цікавих трюків і поповнити багаж знань і навичок з сфер спорту, науки, техніки і мистецтва. А під час шоу-програм дітям не залишиться нічого, крім як насолодитися яскравими уявленнями, відкривши рот від подиву!


Замовити квест на день Народження

фото квест на день народження


Наші фахівці працюють під ключ і беруть на себе всі зобов'язання щодо організації комплексно! Сценарій, конкурси та завдання, костюми і реквізит, підготовка локації – все це зробимо ми, а вам залишається лише чекати заповітного дня!

Здзвонитеся з нами, розкажіть про дитину і нюансах свята, висловіть свої побажання і ми зробимо дитині захід на найвищому рівні!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner