Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Замовити квест для дітей у Києві в приватному будинку від Склянка мрій

Дитячі свята повинні проходити весело, задерикувато, дарувати дітям справжні щирі емоції і радість. Класичні аніматори ще справляються з основними завданнями, але вже відходять на другий план – дітям не цікаво дивитися на своїх героїв, а бути ними! Хіба не мріє Ваш малюк стати супергероєм, піратом, королевою, дослідником або вченим?

Агентство «Склянка Мрій» втілює будь дитячі мрії і фантазії в реальність завдяки унікальним цікавим квестам, стилізованим під пригоди улюблених героїв.


Замовити квест для дітей в Києві в приватний будинок

фото квест на природі


У приватному будинку діти відчувають себе в безпеці, в своїй тарілці, тому це найкраще місце щоб відкритися для гри і проявити себе з несподіваного боку. У ході гри діти розвинуть в собі кмітливість, кмітливість, логіку та інтелект, навчаться використовувати свої знання і вміння для досягнення поставлених цілей.

Завдяки нам діти відчують смак перемог, що видобуваються своєю працею і зусиллями, і чи зможуть успішно використовувати в майбутньому для досягнення успіхів!


Ми пропонуємо:

фото квест на природі

 

  • Організацію і проведення заходу під ключ. Вам не буде потрібно метушитися в пошуках костюма, написання сценарію або підборі реквізиту – все це лягає на наші плечі.
  • Вибір місця для проведення квесту – Ваше завдання. Вирішіть це питання заздалегідь, тактовно запитайте у дитини або порадьтеся зі своїм партнером. Приватний будинок – прекрасний вибір, але можна також замовити квест в ресторані, кафе, в квартирі, на природі, в лісі, в боулінгу і безлічі інших локацій.
  • Ми напишемо унікальні головоломки, ігри та завдання, проведемо майстер-класи та подання в рамках єдиної цікавою коцепции, тому дитині і його друзям точно не буде нудно!


Дзвоніть нашим менеджерам, погоджуйте всі деталі заходу та команда досвідчених професійних педагогів проведе незабутній квест на Вашій території. Емоції, дитячих сміх, веселощі і радість – всього цього в достатку!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner