Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитяче день Народження в квест-кімнаті від Склянка мрій

Що може бути краще для малюка, ніж яскрава пригода, наповнене відкриттями, дослідженнями і веселощами? Хіба не хочеться дитині на час стати відомим дослідником, сміливим піратом або таємним шпигуном уряду? Все це можна отримати лише граючи в наші квести – ми готуємо унікальні стилізовані сценарії ігор, де перед малюком будуть ставитися загадки і головоломки, розв'язання яких потрібні кмітливість, логіку і винахідливість, але він обов'язково прийде до перемоги у квесті!

День Народження в квест кімнаті – це шанс зануритися в неймовірну пригоду, і стати епіцентром серйозних подій з обов'язковим хэппиэндом!


Чому саме агентство «Склянка Мрій»?

фото выедной квест

 

  • Наша команда – це справжні професіонали з вищою педагогічною освітою, які здатні допомогти дитині у вирішенні будь-яких завдань, тактовно направити його по вірному шляху вирішення квесту, надати будь-яку підтримку та забезпечити його безпеку в ході гри.
  • Ми провели більше двохсот заходів на території Київської області та столиці України, і жоден малюк не пішов без яскравих емоцій і класних подарунків. Ми гарантуємо, що дитина буде по-справжньому щасливий після проходження квесту.
  • Організація свята відбувається під ключ. День Народження дитини в квест кімнаті організовується без участі батьків, і їм залишається тільки привезти дитину в умовлене місце в день іменин.


Всі наші завдання, конкурси, шоу-програми та майстер-класи спрямовані не тільки на розвага дитини, але і на його розвиток. Він гарантовано отримає масу нових знань зі сфер науки, техніки і мистецтва під час майстер-класів, а також зможе розвинути лідерські якості, спритність, логіку і винахідливість, щоб добитися перемоги в грі. Все це дуже стане в нагоді йому в подальшому житті у навчанні і роботі.

Щоб замовити проведення дня Народження в квест-кімнаті, здзвонитеся з нашим офісом, узгодьте вік дитини, кількість дітей, тематику квесту і місце його проведення. Ми із задоволенням запропонуємо Вам масу варіантів квесту і навіть готові написати унікальний сценарій для Вашого свята. Буде круто, 100%!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner