Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Аніматори на квест в школу від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує унікальні, неймовірні квести для дітей будь-якого віку, в тому числі і для школярів. Наші професійні педагоги-аніматори в школу на квест влаштують неймовірне пригода для дітей з елементами розвивалок.

Наприклад, ми можемо організувати фізико-математичний, літературний або фізкультурний квест, подати його в стилізованій під шпигунські ігри або піратський пошук скарбів формі, тим самим подарувавши дітям унікальне розвага, яку вони запам'ятають надовго.


Чому саме ми?

фото дитячий квест


Наші фахівці – педагоги з вищою освітою, які провели не одну сотню свят в Києві та Київській області для маленьких мешканців.

В ході свята малюки отримають яскраві емоції і масу нових знань від наших квестовиков:

  • В ході головоломок і завдань дітям доведеться використовувати отримані знання, навчитися працювати в команді, застосувати лідерські якості і повести за собою друзів. Їм знадобляться спритність, кмітливість, винахідливість, інтелект та вправність.
  • Майстер-класи наших фахівців призначені для того, щоб діти подивилися яскраве уявлення, навчилися парі нових трюків, отримали нові знання з галузей науки, мистецтва, спорту і техніки.
  • А під час шоу програм наших квестерів діти просто зможуть розслабитися і подивитися феєричне шоу, присвячене тематиці квесту.


Ви можете самостійно вибрати місце для проведення свята. Ми можемо організувати захід у ресторані чи кафе, в квартирі або в боулінгу, аніматори проведуть квест на природі та в лісі. Варіантів маса – залишається тільки вибрати найбільш підходящий.

Більше того, ми беремося за організацію дитячих квестів під ключ. Ми не просимо батьків знайти той чи інший костюм, підготувати якийсь реквізит, і не названиваем кожен день для отримання допомоги або узгодження деталей заходи. Просто зателефонуйте нам, повідомте деталі свята, кількість дітей та їх вік, виберіть місце проведення квесту і його стилістику – наші квестери напишуть унікальний сценарій заходу, підготують все, що потрібно, і в домовлений день приїдуть щоб подарувати незабутні враження від гри Вашим дітям! .

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner