Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей в Києві. Відгуки від Склянка мрій

Перед тим, як замовити послуги з організації квесту для підлітків, відгуки треба читати дуже уважно! Не варто довіряти тим, у кого тільки позитивні відгуки, і всі одноманітні, типу, «класно», «ви найкращі», «все супер», «спасибі» і т. д. Потрібно поспілкуватися з реальними людьми, які розкажуть, як йдуть справи насправді.

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» гарантує Вам, що, поспілкувавшись з кожним нашим клієнтом, з яким ми влаштували квест для дітей у Києві, відгуки будуть виключно позитивними і максимально розгорнутими. Що Вам можуть сказати:

Наприклад, «Пірати Карибського моря». Квест в Києві. Відгук: «Для дитини була створена унікальна атмосфера. Всі конкурси, завдання і головоломки пройшли в одній стилістиці, об'єднуючись в комплексне пригода. Наш малюк шукав скарби, брав корабель на абордаж, бився з розумним капітаном Гаком. Ми все в повному захваті»!

Те ж саме, але іншими словами Ви можете почути і про інших наших квестах, кількість яких вимірюється сотнями.


Чому саме ми повинні організувати Ваш квест?

фото квест на природі

 

  • Ми готові організувати захід під ключ. Це означає, що батькам не доведеться витрачати особистий час на підготовку свята;
  • Всі сценарії і головоломки пишуться для кожної дитини в індивідуальному порядку, а значить, він точно з усім впорається;
  • Наші квестовики – це педагоги з вищою освітою і великим досвідом роботи, які допоможуть дитині пройти квест та забезпечать його безпеку.


У процесі гри малюк зможе застосувати свою спритність, уважність, старанність і працьовитість, навчитися брати відповідальність і зважені рішення. Ми працюємо так, що дитина досягає всього самостійно, тому може самоствердитися в ролі господаря свого життя!

Замовити наш квест дуже просто. Підберіть сценарій квесту для дитини, відгуки про який можна почитати, запитати у нас або у знайомих, або запропонуйте свою ідею, дочекайтеся написання сценарію і підготовки свята, виберіть місце проведення квесту і можете чекати запаморочливого свята для свого малюка!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner