Кошик
99 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Парк Дружби народів. Квест для дітей від Склянка мрій

Квест дітям у Парку Дружби народів – це унікальна можливість провести день на природі, занурившись в яскрава пригода, організований нашими фахівцями. Педагоги-квестовики розробляють унікальні сценарії для кожного малюка, засновані на його віці і можливостях. Це означає, що всі завдання, головоломки та конкурси у квесті малюк обов'язково пройде, хоч і не без праці. Для цього йому потрібні кмітливість, вправність, інтелект, логіка і відповідальність.

У процесі вирішення наших загадок і пригоди малюк зможе навчитися приймати зважені рішення та брати за них відповідальність, отримає масу нових знань і крутого досвіду!


Квест дітям у Парку Дружби народів. Як замовити?

фото выезной квест


Щоб організувати своєму чаду крутий квест, Ви повинні зробити наступне:

  • Зателефонуйте нашому менеджеру;
  • Уточніть деталі свята: вік дітей, кількість дітей, бажану стилістику квесту, місце проведення свята.
  • Дайте відповідь на додаткові уточнюючі запитання менеджера.
  • Послухайте наші ідеї і виберіть одну з них.
  • Дочекайтеся заповітного дня і приїжджайте з дітьми в Парк!


До цього моменту наші професійні сценаристи напишуть гру, розроблять концепцію, придумають загадки та конкурси, підготують призи і подарують пупсові незабутні емоції.
Кожен квест містить цікаві майстер-класи та шоу-програми за вибором батьків, тому малюк буде не тільки грати і розвиватися, але і зможе насолодитися дивними уявленнями від найкращих українських майстрів!

Організація свята здійснюється під ключ. Ми не чіпаємо дбайливих батьків у процесі підготовки заходу, тому своїм часом Ви можете розпоряджатися на свій розсуд. Вирішувати важливі справи або проводити час з родиною – справа Ваша.

Ми ж гарантуємо, що в призначений день дитина зможе потрапити в епіцентр крутого пригоди, яка зробить дитину дослідником, мандрівником і першовідкривачем в одному флаконі. Йому точно сподобається!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner