Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей в домашніх умовах від Склянка мрій

Самостійно, без фантазії і вільного часу, організувати новорічний квест в домашніх умовах для дітей або іменини малюкові досить непросто. Інша справа, якщо звернутися в агентство «Склянка Мрій»! Витративши всього кілька хвилин на розмови з нашими менеджерами, Ви зможете організувати дитині незабутню пригоду, не виходячи з квартири. Ваш будинок стане епіцентром неймовірних подій: шпигунських ігор, піратських баталій, пошуку таємничих скарбів або будь-якого іншого сценарію за Вашим вибором!

Ми легко зможемо організувати квест в квартирі хлопчику 13 років і дітям будь-якого іншого віку, оскільки:

  • За нашими плечима понад 200 проведених свят, кожен з яких був унікальним і подарував імениннику масу яскравих емоцій і вражень;
  • У нас на озброєнні кілька десяткою цікавих сценаріїв, кожен з яких буде адаптований і переписаний саме під Вашого малюка. Це означає, що з усіма головоломками, іграми і завданнями дитина впорається без праці;
  • Основна сила нашого агентства – співробітники з педагогічною освітою і величезною фантазією. Саме вони напишуть унікальний квест і проведуть його на найвищому рівні, підтримавши малюка на шляху до перемоги і забезпечивши його безпеку!


До складу нашого квесту входять головоломки, загадки, завдання, конкурси та ребуси, вирішити які можна тільки за допомогою логіки, спритності, вправності та інтелекту. Дитина зможе потренувати всі ці якості, навчитися приймати зважені рішення і нести за них відповідальність перед собою. Результатом квесту стане отримання малюком заповітного призу, що його невимовно порадує. Саме так малюк самореалізується і зрозуміє, як домагатися бажаних цілей!

 
Квест для дітей 6-7 років в домашніх умовах

фото квест для дітей


На кожен вік ми маємо кілька варіантів квесту, які зайдуть найкраще. Приміром, для дітей дошкільного віку кращими стануть квести по пошуку сюрпризу в квартирі.

Замовити пригода для свого малюка можна зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону і погодивши всі деталі заходу: адреса місця проведення квесту, вік та інтереси дитини, сценарій та інші нюанси. Телефонуйте, буде дуже круто!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner