Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест-подорож для дітей 9 років від Склянка мрій

Організувати квест-подорож для дітей 9 років своїми руками – практично нездійсненне завдання. Крім бурхливої фантазії та організаторських навичок, Вам буде потрібно і великий запас часу і нервів. Більшість батьків вважають за краще довірити таку справу професіоналам!

Агентство «Склянка Мрій» займається організацією дитячих свят під ключ, тому ніяких турбот у батьків після звернення до нас не буде. Ми розробимо єдину концепцію квесту, напишемо цікавий сценарій з урахуванням Ваших уподобань і теми квесту, придумаємо конкурси, завдання і головоломки, і підготуємо подарунки. Батькам взагалі не варто переживати і турбуватися: займайтеся своїми справами, а ми все підготуємо в кращому вигляді.


Квест «Подорож у часі» для дітей. Ми гарантуємо?

фото виїзної дитячий квест

 

  • Велика кількість головоломок, завдань, конкурсів і загадок. Дитині просто ніколи буде нудьгувати!
  • Круті майстер-класи від наших квестовиков – це яскраві вистави, маса нових знань з сфер техніки і науки;
  • Шоу-програми, які просто вражають уяви і дітей, і дорослих.


Всі квести виконуються в єдиній концепції. Хочете квест-подорож у часі? Легко. Значить, дитина зануриться в пригоди в різних часах, з різним реквізитом і завданнями. Він ніби проїхатися на машині часу, зможе розгадати таємниці минулого і доторкнутися до майбутнього!

На всьому шляху його будуть супроводжувати професійні педагоги аніматори, які підтримають малюка в прийнятті рішень, які допоможуть йому виплутатися зі складних головоломок і забезпечать безпеку дитини.

Щоб замовити квест «Подорож у часі» для дітей просто зателефонуйте в наше агентство дитячих свят. Ми кілька хвилин поговоримо з Вами, щоб з'ясувати специфіку заходу і визначимося з нюансами, після чого Ваша місія буде виконана і дитина отримає на свято круте, незабутня пригода!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner