Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест-програми для малюків у Києві від Склянка мрій

Якщо хочеться організувати дитині цікаве пригода, повне захоплюючих загадок, завдань, підказки і конкурсів, а у самих не вистачає фантазії і часу на підготовку такого свята, звертайтеся в агентство дитячих свят «Склянка Мрій»! Тут Вас чекає цікавий квест для малюків у Києві та Київській області, наповнений дивовижними пригодами, дослідженнями, головоломками та конкурсами!


Чому саме наш квест для малюків у Києві?

фото квест для дітей

 

  • У нашій команді працюють квестовики-педагоги з вищою освітою та значним досвідом в івент-сфері. Це означає, що малюк буде під наглядом професіонала, який допоможе знайти рішення в скрутній ситуації, дасть підказку для вирішення завдань, забезпечить безпеку малюка і тактовно приведе його до перемоги в квесті.
  • Квести орієнтовані не тільки на розвага дитини, але і на його розвиток. Ми виробляємо в дітях такі якості, як лідерство, винахідливість, відповідальність, кмітливість та інтелект.
  • У нас діти отримують масу корисних знань з різних галузей науки, мистецтва, техніки і технологій, які допоможуть йому і в житті, і в навчанні.


Ми організовуємо квест для малюків у Києві та області під ключ, що означає повну свободу батьків на стадії підготовки. Займайтеся своїми справами, поки ми напишемо сценарій квесту, підготуємо завдання і конкурси, організуємо реквізит і концепцію свята.

При цьому, ми залишаємо за Вами право вибору місця для проведення квесту. На природі, вдома, в лісі, в дельфінарії і багато інших локацій – варіантів маса, потрібно тільки вибрати!

Зателефонуйте нам в будь-який час, розкажіть про дитину, своїх побажаннях до квесту, переваги та місце проведення свята. Ми організуємо чудовий захід, від якого в захваті залишиться не тільки малюк, але і батьки! Це ми гарантуємо!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner