Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест «Пошук скарбів» для дітей від Склянка мрій

Квест для дітей «У пошуках піратських скарбів» - це унікальна можливість для Вашої дитини хоча б на один день приміряти на себе шкуру пірата і зануритися в незабутню пригоду, відправившись за цим скарбом! Їх чекає безліч головоломок і ребусів, завдань та конкурсів, таємниць і підказок, але в підсумку дитині підкориться бажаний скарб і почуття самозадоволення, щастя і радості ще довгі тижні не залишить Вашого малюка!

Квест для дітей «У пошуках скарбів» - кращий спосіб відсвяткувати день Народження дитини, або просто потішити його у вихідний день за успіхи у навчанні або хорошу поведінку! Наше агентство організує для Вас гру квест «У пошуках скарбів» у місті на найвищому рівні:

  • Наші фахівці – це квестовики педагоги з вищою освітою і великим досвідом в організації дитячих заходів. Ми вже зробили понад 200 свят у Києві, і це далеко не межа для нас! Ми не зупинимося, поки не осчастливим кожного маленького киянина!
  • Організація заходу здійснюється тільки під ключ. Турбувати батьків без приводу під час підготовки свята – не в наших правилах, тому після першої бесіди і з'ясування обставин свята і до самого заповітного дня Ви про нас не почуєте!
  • Квест для дітей «Пошук скарбів» - це можливість розвиватися в ігровій формі. Цікаві майстер-класи допоможуть дитині отримати нові знання та навички, а головоломки і загадки розвинуть в дитині інтелект, логіку і почуття командної роботи.


Квест для дітей. Як замовити?

фото квест для дітей


Якщо Ви хочете замовити своїй дитині незабутню пригоду, можете зв'язатися з нашим менеджером і протягом 15 хвилин відповісти на його питання: вибрати місце проведення квесту з величезного асортименту (будинок, природа, ресторан або кафе, боулінг тощо), розповісте нам про дитину, його віці, захоплення і вподобання, і ми напишемо унікальний сценарій, розроблений для Вашого малюка. Крім цього, ми підготуємо реквізит, придумаємо конкурси і до наміченого дня самий дивний свято буде повністю готовий!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner