Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей на Троєщині від Склянка мрій

Хочете замовити квест на випускний в дитячому саду, або квест по Троєщині для підлітків? Незалежно від віку дітей, їхніх захоплень, рівня розвитку та інших особливостей, агентство дитячих свят «Склянка Мрій» готове організувати для них захоплююче пригода, в якому діти стануть справжніми дослідниками і першовідкривачами, занурившись у вир цікавих подій.

Їм буде потрібно розгадати багато таємниць і загадок, придуманих нашими сценаристами, пройти завдання, конкурси та сюрпризи, підготовлені педагогами заздалегідь, проявити найкращі якості і добитися перемоги в цікавій стилізованої грі.

  • Ми можемо влаштувати як піратський свято або туристичне пригода, так і фізико-математичний або екскурсійний квест. Вибирайте тематику на основі віку і захоплень дітей!
  • Всі квести містять цікаві завдання, вирішивши які дитина зможе самоствердитися, розвинути логіку і винахідливість, кмітливість і вправність!
  • Наші фахівці показують яскраві майстер-класи в різних сферах мистецтва і науки, з яких діти можуть почерпнути дуже багато цікавої інформації і навичок!
  • Результатом гри стане беззастережна перемога дітей, яскраві подарунки і щасливі дитячі усмішки!


Особливість нашого агентства в тому, що ми проводимо квести в будь-якій локації, в будь-якій географічній точці Київської області, в тому числі і на Троєщині.


Чому саме ми повинні організувати квест для дітей на Троєщині?

фото квест для дітей

 

  • Наші педагоги-квестери провели вже більше 200 свят на території області, тому ми володіємо величезним досвідом в організації свята. А це головна запорука успіху!
  • Всі свята організовуються без відриву від батьків важливих справ або проведення часу з сім'єю. Нам потрібно 15 хвилин Вашого часу, щоб узгодити деталі, і ми візьмемося за справу «під ключ».
  • Під кожне свято пишеться особливий сценарій, розробляються конкурси та завдання на основі віку дитини і його особливостей. Перемога йому не гарантована!


Телефонуйте нашому менеджеру, відповідайте на його питання, розкажіть про свої побажання і ми зробимо для Ваших дітей справжня пригода, повне загадок, завдань та яскравих емоцій!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner