Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей 16 років від Склянка мрій

Саме в 16 років, по суті, закінчується наше дитинство: в цьому віці ми выпускаемся зі школи, відриваємося з-під крила батьків і йдемо у вільне плавання. Ми пропонуємо всім батькам Києва та Київської області подарувати по-справжньому крутий і цікавий останній дитяче свято!


День Народження. На 16 років зробити квест!

фото квест на свято


Квест – це:

  • Безліч головоломок, завдань, загадок і лабіринтів, які націлені на розвага дитини, занурення в чарівний вигаданий світ і його розвиток. Без логіки, уважності, кмітливості та кмітливості наші завдання не вирішити, але ми впевнені, що Ваша дитина впорається з ними без праці!
  • Унікальні майстер-класи, де майстри своєї справи з різних галузей науки, мистецтва і техніки покажуть свої видатні досягнення, продемонструють пару цікавих трюків і дослідів, і навчать дітей крутим навичкам!
  • Шоу-програми, де ми покажемо шоу мильних бульбашок, фаєр-шоу, унікальні фокуси і багато іншого. Тут є чим замилуватися навіть батькам, не кажучи про дітей!


Ми працюємо в Києві дуже давно і вже встигли організувати більше 200 дитячих заходів, тому досвіду і навичок нашим квестовикам не позичати!

Всі ігри пишуться в індивідуальному порядку. Це означає, що квест буде заснований на віці, звички і захоплення учасника квесту, його рівень освіти та інші особливості. Він гарантовано отримає перемогу, нехай і не без праці!

Ми організовуємо квести для дітей до 16 років під ключ, не відриваючи турботливих батьків від інших важливих речей, таких як робота, хобі або проведення часу з дітьми. Ми працюємо самостійно, а від Вас потрібно лише приділити кілька хвилин при поводженні і описати своє бачення свята і особливості Вашої дитини.

Зателефонуйте нашим менеджером щоб замовити квест для дівчинки 16 років у Деснянському районі Києва. Ми докладно розпитаємо Вас про місце проведення свята, вік учасника, його захоплення і поставимо ще кілька навідних запитань, після чого організуємо незабутня пригода в намічений Вами день!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner