Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест на велику компанію підлітків в Києві від Склянка мрій

Хочете організувати квест на велику компанію підлітків в Києві? У вас випускний, день Народження або просто хочете подарувати дітям цікаве пригода? Агентство «Склянка Мрій» втілює всі дитячі бажання і мрії в реальність, створюючи цікаві, захоплюючі квести повні яскравих пригод і загадок.

Ви спитаєте, чому саме квест? Стандартні аніматори в мультиплікаційних костюмах не цікаві підліткам, і вже втрачають актуальність у дітей молодшого віку. На зміну їм прийшли квести – стилізовані пригоди, в яких дитина може не просто розважитися, а самореалізуватися, знайти кращі людські якості, отримати масу цікавих знань, які знадобляться у навчанні і роботі.

Ви знову запитаєте, а чому саме «Склянка Мрій»? Ми – команда професійних педагогів, яка здатна знайти відповідь на будь-яке запитання дитини, зацікавити його грою і навчити безлічі нових корисних штук!

  • Наші пазли розвивають логіку та інтелект дитини, полегшуючи навчання в школі;
  • Конкурси та завдання допоможуть дитині проявити винахідливість, кмітливість, лідерські якості і прищеплять почуття відповідальності за свої рішення;
  • У майстер-класах можна навчитися багатьом цікавим речам і просто насолодитися видовищем;
  • Шоу-програми призначені для того, щоб Ви просто відпочили з дітьми і подивилися захоплююче шоу з широко відкритими очима від захвату.


Квест на велику групу в Києві. Як замовити?

фото виїзної дитячий квест


Звернувшись в агентство дитячих свят «Склянка Мрій», Ви отримаєте дивна пригода для своїх дітей, не витративши на його організацію ні години свого часу. Потрібно просто зателефонувати менеджеру, узгодити з ним деталі свята, уточнити кількість дітей, їх вік, стилістику квесту і місце проведення заходу.

Наші спеціалісти напишуть дуже цікавий сценарій для Ваших дітей, розроблять конкурси, головоломки і лабіринти на основі Вашої інформації і в призначений день подарують дітям незабутню пригоду!

Телефонуйте заздалегідь, ми працюємо по всьому Києву і області, тому у нас дуже щільний графік!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner