Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест на лівому березі на дитячий день Народження від Склянка мрій

Якщо свято дитину самостійно організувати не вдається, завжди можна звернутися в спеціалізоване агентство, яке напише унікальний сценарій для проведення дитячого квесту.
Агентство «Склянка Мрій» пропонує Вашій дитині або компанії дітей стати першовідкривачами, дослідниками та мандрівниками, побути в шкурі шпигуна під прикриттям, борознити морські простори і шукати скарби на піратському кораблі, або використовувати будь-який інший сюжет з захопленням Вашого малюка. Ми напишемо яскраві, цікаві квести, нагородою за які стане перемога, самозадоволення для малюка та цікаві призи від наших квестовиков.


Квест для дітей. Лівий берег.

фото квест на день народження


Ми організуємо найкраще захід для дітей тому що:

  • У нашому штаті працюють тільки професійні педагоги-квестовики, які вміють знайти підхід до кожної дитини, організувати і направити команду на перемогу в квесті і гарантувати кожному учаснику повну безпеку;
  • Ми організуємо квест для дітей на Лівому березі під ключ. Це означає, що батькам не потрібно приймати участь в підготовці квесту і взагалі витрачати особистий час на підготовку, крім 15 хвилин під час першої бесіди.
  • Всі квести несуть в собі не тільки розважальну мету, але і є развивалками. Це означає, що дитина зможе застосувати логіку, кмітливість, кмітливість і відповідальність.


Більше того, ми надаємо батькам повну свободу вибору в плані місця проведення свята. Місцем для дня Народження можна вибрати природу, квартиру, ресторан або кафе, боулінг або картинг – ми підтримаємо будь-яку Вашу ідею і в кращому вигляді організовуємо день Народження на Вашій території з виїздом фахівців. Результатом стане щасливе обличчя дитини, вдячний погляд і маса щасливих спогадів!

Щоб замовити свято, здзвонитеся з нашими фахівцями, розкажіть про вік дитини, його поле, захоплення та хобі, виберіть місце проведення заходу і визначитеся зі стилістикою заходи. Після цього ми круто все організуємо, будьте впевнені!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner