Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест гра для дітей у дворі від Склянка мрій

Пам'ятаєте своє дитинство? Ми просто зникали у дворах, де великими компаніями грали в різні ігри і під дощем, і сніг, і, звичайно, в теплу погоду. А тепер подивіться на свою дитину, яка навіть під час їжі не може відірватися від гаджетів і комп'ютера. Агентство «Склянка Мрій» пропонує Вам змінити ситуацію і довести дитині, що дивовижне пригода можна влаштувати навіть у дворі Вашого будинку!

Ми пропонуємо проведення цікавого квесту для дітей у дворі, де вони зможуть стати справжніми дослідниками, ближче познайомитися зі своїми сусідами, попрацювати в команді і проявити лідерські якості для досягнення мети – перемоги у квесті та отримання крутих призів.


Квест для дітей у дворі

фото квест для дітей


Наші ігри мають не просто розважальний характер: вони допомагають стати ближче один до одного, познайомитися з околицями, скористатися своїми знаннями, інтелектом, логікою, винахідливістю для вирішення завдань, навчитися брати відповідальність і стати справжнім першовідкривачем!

Ми пропонуємо:

  • Цікаві головоломки, конкурси, загадки, ребуси і лабіринти, які розробляються індивідуально для кожного малюка. Це допоможе йому пройти всю гру до кінця!
  • Круті майстер-класи, де професійні спортсмени, вчені та діячі мистецтва покажуть безліч цікавих речей;
  • Цікаві шоу з справжніми артистами, від яких просто захоплює дух!


І все це під Вашими вікнами, де дитина може залишатися під наглядом батьків, а якщо йому сподобається (що ми гарантуємо, він буде більше часу проводити на свіжому повітрі.

Ми займаємося організацією свят під ключ. Батькам необхідно повідомити нам місце проведення квесту у дворі для дітей, розповісти про захоплення малюків і їх віці, повідомити бажані нюанси і вибрати тематику свята. Після цього ми підготуємо сценарій, придумаємо конкурси та головоломки, підберемо реквізит і в призначений день приїдемо, щоб занурити дитину у вир цікавих подій! Обіцяємо, буде неймовірно круто!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner