Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест гра в приміщенні школи від Склянка мрій

Квест гра в приміщенні школи – досить непросте захід, що вимагає досвіду і педагогічної освіти для його організації. Якщо ініціаторами ігри є батьки, потрібно узгодити захід з адміністрацією школи, вибрати відповідну тематику і час. Якщо ж ініціатива виходить від вчителя одного з предметів, дії повинні бути узгоджені з батьками, а квест організований строго в певній стилістиці предмета. І в тому, і в іншому випадку, на допомогу можуть прийти фахівці нашого агентства!

Ми візьмемо на себе всі турботи по організації, надавши Вам масу вільного часу. Написання сценарію на основі Ваших побажань, підготовка завдань і реквізиту у відповідності з тематикою квесту, створення подарунків та гарного настрою – все це входить в наші обов'язки!


Чому квест для школярів у приміщенні – відмінна ідея?

фото выедной квест

 

  • Школа – не квартира! Тут багато місця і дітям є де розгулятися в пошуках відповідей на головоломки і загадки наших квестерів;
  • Школа – місце, де найкраще засвоюються нові знання, а їх ми надамо достатньо, повірте;
  • Квест в школі – це можливість визначити лідера, проявити кращі якості, такі як винахідливість, інтелект і кмітливість. Діти будуть в захваті;
  • Школа в очах дитини відкриється з нової сторони у веселій ігровій формі, тому ще довго малюк буде ходити туди з задоволенням!


Як замовити квест-гру в приміщенні школи?

фото квест для дітей


Щоб зробити замовлення, телефонуйте нашому менеджеру, приділіть йому кілька хвилин свого часу, щоб узгодити всі деталі і нюанси заходи. Потрібно вказати вік та кількість дітей, бажану стилістику і тематику квесту, розповісти про свої побажання і подробиці Вашої школи. Після цього наші фахівці візьмуться за розробку унікального сценарію і завдань, майстер-класів і шоу-програм!

Повірте, діти будуть в повному захваті, а наші ігри сподобаються навіть батькам і вчителям!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner