Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для першокласників. Фізкультура від Склянка мрій

Агентство «Склянка Мрій» пропонує Вам організацію унікального заходу для першокласників, в ході якого вони зможуть не просто розважитися, але і освоїти масу цікавих знань і навичок!

Приміром, наші завдання допоможуть дітям виробити почуття відповідальності, роботи в команді, здатність приймати зважені рішення і вести за собою друзів. Квест для першокласників дозволить дітям освоїти необхідні для життя знання і застосувати їх на практиці у майбутньому. А в ігровій цікавій формі знання засвоїти набагато легше, ніж за підручником в нудному класі, вже повірте.

Організацією квесту для першокласників буде займатися команда педагогів з вищою освітою, яка підтримає дитину в будь-який момент зможе допомогти йому в розгадки головоломок, а також забезпечить безпеку малюка.


Чому квест для першокласників – відмінний спосіб освіти і розваги?

фото виїзної дитячий квест

 

  • Діти вчаться, граючись, і грають, навчаючись новим знанням і навичкам;
  • Формат квест передбачає знаходження відразу всіх дітей в епіцентрі подій. Нудно не буде ні одній дитині;
  • Діти формують і загартовують корисні риси характеру, такі як винахідливість, кмітливість, відповідальність та багато інших.


Організація квесту здійснюється нашим агентством під ключ. Це означає, що свято буде організовуватися без Вашої участі. Просто поспілкуйтеся з нашим менеджером під час першого дзвінка, розкажіть про дітей і школі, побажання до квесту, і ми напишемо сценарій, підготуємо завдання і конкурси, розробимо стилістику і концепцію. А ви зможете займатися своїми справами, не відволікаючись на нашу справу!

Ми організували безліч заходів у Києві та області, тому гарантуємо, що кожна дитина буде просто щасливий опинитися всередині нашого квесту, розгадати всі наші таємниці і отримати пам'ятні призи!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner