Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квест для дітей. Голосієво від Склянка мрій

Агентство «Склянка Мрій» - це команда однодумців, метою якої є добробут і щастя кожної дитини. Якщо батьки хочуть подарувати дитині незабутні емоції на свято чи за будь-якого іншого приводу, наша команда зможе влаштувати для Вас захоплюючий інтерактивний квест, занурює дитину в яскрава пригода і світ чарівництва!

Кожне наше завдання, головоломки, конкурси та ребуси – це можливість проявити себе, використати свій інтелект, навички та людські якості для досягнення цілей. Саме тому квест – це розвиваюча гра, де дитина, сам того не помічаючи, стає краще!

  • Винахідливість;
  • Вправність і кмітливість;
  • Інтелект;
  • Лідерські якості і робота в команді;
  • Відповідальність за прийняті рішення.


Кожне з цих якостей дитина зможе виробити в ході гри з нами, перебуваючи в самому епіцентрі незабутнього пригоди. Всі квести складаються з конкурсів і завдань, крутих майстер-класів з різних галузей життєдіяльності людини і класних шоу-програм, які подарують яскраві емоції і дітям, і батькам.

 
Дитячий квест в Голосієво під ключ

фото квест для дітей


Замовляючи у нас квест, Ви звільняєте себе від тягаря організації свята і можете не переживати про те, що свято пройде не на рівні.

У команді працюють професіонали-педагоги з вищою освітою і великим практичним досвідом в організації квестів. Це означає, що кожна дитина отримає необхідну підтримку в ході гри і буде знаходитися в безпеці під наглядом квестовиков.

Для батьків теж є хороші новини. Ми беремося за організацію свята в Голосієво комплексно і не відриваємо Вас від справ у ході підготовки. Просто розкажіть нам про дитину, місце проведення свята і приводі при першій розмові, і ми приступимо до написання сценарію і розробці конкурсу. Обіцяємо, дитина після гри залишиться з яскравими емоціями, щасливою посмішкою і позитивними спогадами!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner